“ملکه Katwe’ بازیگر نیکیتا مروارید Waligwa می میرد در سن 15

یک اوگاندا دانشجویی که با بازی به یاد ماندنی در نقش یک سال 2016 دیزنی فیلم در مورد یک محلی شطرنج اعجوبه دنیا در سن 15 سالگی.

نیکیتا مروارید Waligwa درگذشت در روز شنبه در یک بیمارستان در نزدیکی پایتخت اوگاندا کامپالا. علت یک تومور مغزی با توجه به دختران دبیرستان او حضور داشتند پس از سال 2018 است.

او “عزیزم به بسیاری از” Gayaza دبیرستان گفت: در توییتر.

رسانه های محلی گزارش داد که Waligwa شده بود در داخل و خارج از بیمارستان با تکرار تومور مغزی و قبلا درمانی از جمله عمل جراحی در هند.

مراسم تجلیل شد در آینده برای خود در رسانه های اجتماعی به عنوان اوگاندا ابراز غم و اندوه و به یاد می آورد نقش خود را در سال 2016 فیلم به کارگردانی میرا نایر و فیلم برداری در کامپالا.

ملکه Katwe شرح زیر افزایش اوگاندا شطرنج نابغه Phiona Mutesi به عنوان یک بازیکن شطرنج در میان فقر در کامپالا زاغه از Katwe با مادر تنها به سختی قادر به پشتیبانی از او و دو خواهر و برادر. Mutesi می افتد تحت طلسم از ادعا شطرنج معلم که تشویق نوجوان به یادگیری بازی با وجود شک و تردید از مادرش که به او هشدار می دهد نه به رویای بزرگ چون “شما نا امید خواهد شد.”

این فیلم دریافت کرده بود مطلوب در اوگاندا که در آن افراد جوان با هیچ بازیگری تجربه مشترک موردتوجه با ستاره مانند جایزه اسکار برنده Lupita Nyong ‘ o. یکی از کسانی که در اوگاندا بود Waligwa که بازی گلوریا یک بازیکن شطرنج کمتر از Phiona که فراموش نشدنی گفت: در این فیلم که در بازی شطرنج “یکی کوچک می تواند تبدیل به یکی از بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>