عجیب و غریب سازمان برای برگزاری مجمع جهانی غرور’ در ماه ژوئن

در پاسخ به صدها نفر از غرور رژه بودن لغو و یا تعویق در سراسر جهان با توجه به رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر LGBTQAI+ سازمان های بین المللی در حال همکاری بر روی یک دیجیتال جهانی غرور’ برگزار می شود در ژوئن 27.

ژوئن جشن گرفته است به عنوان غرور ماه در آمریکا به مناسبت سالگرد شورشهای استون وال که صورت گرفت بین دگرباشان جنسی, جامعه, رهبری کشیدن ملکه مارشا P. جانسون و پلیس در شهر نیویورک در سال 1969.

جهانی با غرور و افتخار خواهد بود زندگی جریان رفتن در سراسر مناطق مختلف با شروع از استرالیا و شامل اجرای موسیقی, سخنرانی ها و پیام های کلیدی از فعالان حقوق بشر. از آن خواهد شد برای اولین بار در نوع خود دیجیتال پراید که جای زنده تجمعات و به دنبال جهانی مشارکت حتی از کشورهایی که همجنس گرایی است criminalised.

پس از وقوع COVID-19 بیش از حدود 200 می بالد لغو شده اند و یا در سطح جهانی به تعویق افتاد. تا حد زیادی تعداد می بالد در اروپا و آمریکا از جمله نیویورک و برلین و رم و پاریس برگزار می شود در طول تابستان سالانه آنها را مجبور به ارزیابی مجدد وضعیت این سال است. با توجه به Ron deHarte co-رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انجمن از جمله افتخارات سالانه غرور حوادث در ایالات متحده جمع آوری حدود 20 میلیون نفر است.

“این چالش های بی سابقه ای از COVID-19 معنی است که بیشترین افتخارات را نمی گیرد به عنوان برنامه ریزی شده در سال 2020 اما ما مصمم است که این متوقف نخواهد شد ما از آینده با هم به عنوان یک متحد قوی LGBTQIA+ جامعه گفت:” کریستین Garina رئیس, اروپایی غرور برگزارکنندگان انجمن و صندلی بالتیک غرور در ریگا ،

نقطه عطفی در سالگرد 50 از لس آنجلس غرور و افتخار بود که به جای برنامه ریزی شده در اواسط ماه ژوئن رانده شده و همراه با جمله افتخارات در شهرستانها مانند مادرید, لندن, Bucharest, زوریخ و کراکوف در حالی که تورنتو لغو LGBTQAI+ جمع آوری.

“ما نیاز به جامعه و ارتباط بیشتر از همیشه گفت: J. Andrew Baker, co-رئیس جمهور Interpride. “غرور 2020 نشان دهنده یک نقطه عطف با بسیاری از بزرگداشت سالگرد 50 از اولین تجمعات و راهپیمایی هایی مانند نیویورک برای اولین گاندینگر غرور این سال و ما نمی خواهد اجازه دهید که عبور بدون شناخت و جشن است.”

بین المللی پراید, شبکه های InterPride و اروپا افتخار برگزارکنندگان انجمن در حال کار با سازمان های ملی در کانادا و آلمان و سوئد و انگلستان و آمریکا و رسیدن به شبکه های منطقه ای در جنوب آفریقا و آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین را به جوامع و p سوار سازمانها با هم برای جهانی غرور و افتخار است.

“به خصوص در این دوران دشوار و پر از عدم اطمینان و ناامنی ما نیاز به نشان می دهد دید گفت:” اووه Hörner یک عضو هیئت مدیره از CSD آلمان [آلمان غرور شبکه]. “اجتماعی فاصله نباید منجر به از بین رفتن تنوع است.”

دانا مارش رئيس جمهور Fierté کانادا غرور گفت: کانادا به دنبال به جلو به اتصال با بومی LGBTQIA+ جوامع از سراسر جهان است. “ما اذعان تقاطع ها است که ما در جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی biphobia, تراجنسی, تبعیض جنسیتی و نژاد پرستی و تبعیض classism و استعمار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید