Raashi Khanna: Yamini در ‘معروف جهان, عاشق,’ سخت ترین شخصیت من بازی های برگزار شده تا کنون

Raashi خناس می خندد صمیمانه از وقتی که ما نخستین بار باز کردن موضوع جدید فیلم معروف جهان عاشق. “ما (اشاره به فیلم تیم) همه داشتن یک خنده خوب; هر کس خود را مشاهده خواهید توسط این تیزر. برخی فکر می کنم آن را Arjun ردی 2, برخی از مردم فکر می کنم آن را گلچین چند نفر دیگر فکر می کنم ممکن است این سفر از یکی از شخصیت ها مانند مراقبت از Kancharapalem. آن خنده دار به دیدن این واکنش اما ما ترجیح می دهند به کم حرف در مورد فیلم ما,” او می گوید: زمانی که ما صحبت کنید برای مصاحبه.

همانطور که انتظار او را نمی خواهم به بحث در مورد شخصیت او Yamini و avers که هر چیزی که او می گوید که یک اسپویلر: “زمانی که مردم با دیدن این فیلم آنها را وادار به می دانم که این یک داستان زیبا و فیلمنامه; همه دختران (او Aishwarya راجش Catherine Tresa و Izabelle) باید بخش های زیادی می گوید:” Raashi.

شادی که Raashi دودی در طول مصاحبه بیش از فقط یک انعکاس خلق و خوی خود را در لحظه و شور و هیجان در مورد آینده فیلم. آن را نیز به این نوع از نقش او شده است ارائه شده ارسال Tholi Prema. اخیرا او به ارمغان آورد و خانه را به عنوان Infinite ستاره فرشته Aarna در مدیر Maruthi را Prati Roju Pandage. قبل از او در مورد که او می رود به Anil Ravipudi را عالی (2016) که در آن او سعی کمدی برای اولین بار: “من نمی دانم که من می تواند انجام کمدی. آنیل [Ravipudi] به من گفت که من تا به حال خوب طنز زمان. من یک آموزش و مرد در آغاز زندگی حرفه ای من من خجالتی بود و بسیار با من چگونه emoted. کمدی نیاز شما را برای ریختن به خویشتنداری خود را.”

Raashi Khanna and Vijay Deverakonda in a still from World Famous Lover

Raashi Khanna و ویجی Deverakonda هنوز هم از معروف جهان عاشق

سه سال بعد زمانی که Prati Roju Pandage به او پیشنهاد شده بود او هنوز هم مطمئن نیستم. او دریافت Infinite برنامه و لذت بردم از تماشای برخی از فیلم های سرگرم کننده. اما او نمی تواند تصور کنید که خودش انجام چنین ویدئوها. “من می ترسم” می گوید Raashi “من گفته Maruthi من نمی تواند Aarna.” مدیر را متقاعد و او از آن زمان تا به عنوان یک چالش. او تا به حال برخی از مقدار از کمدی در Venky Mama نیز در کنار Vidyu رامان. در مجموعه, مدیر بابی به او گفت که او طنز زمان بهبود یافته بود و همچنین اظهار داشت که روزی او می تواند تبدیل به یک کارگردان: “من هیچ برنامه در حال حاضر. اما من درک می کنم یک صحنه و بداهه نوازی است. من یک حس از آنچه ممکن است کار کند و هنگامی که کسی مثل Vidyu رامان است که اطراف آن را آسان به جلو صحنه های خنده دار.”

معروف جهان, عاشق, برنامه ریزی شده برای انتشار در فوریه 14 را ببینید Raashi در یک نقش است که در مقابل این لذت بخش است. Raashi می گوید آن مسهل به عمل در WFL و رفتن را از طریق Yamini عاطفی سفر: “در زمان وجود دارد من می خواهم به گریه قلب من در شب — بیش از بسیاری از چیزهای — اما من عقب نگه دارید چون صبح روز بعد من نمی توانم به ساقه با تورم ، در حالی که تصویب Yamini, من از ریختن [فراوان] اشک. Yamini سخت ترین شخصیت من بازی های برگزار شده تا کنون است.”

نیاز انزوا

Raashi اشاره دمیده توسط “معقول و احساسی” داستان و شخصیت های که مدیر Kranti م. تا به حال در فروشگاه. پس از شخصیت های Prabhavathi (در اولین فیلم Oohalu Gusagusalade کارگردان Srinivas Avasarala) و Varsha در Tholi Prema (توسط Venky Atluri) این است که او هر دو هیجان زده و عصبی: “من منزوی خودم را برای 15 تا 20 روز قبل از من شروع به تیراندازی. من نیاز به تنهایی. Yamini می رود از طریق بسیاری و من دوست دارم که چگونه او می ایستد تا برای خودش با احترام به خود. تا به حال من شده است در وضعیت او شاید که من چگونه واکنش نشان می دهند. من احساس من در نمایشگاه من آسیب پذیر جانبی از طریق Yamini. من او شد. در این مرحله از زندگی حرفه ای من بیش از فقط گیشه موفقیت, من می خواهم برای اضافه کردن مقدار به یک فیلم است.”

Raashi Khanna

او آگاه از possessiveness که برخی از طرفداران او در واکنش به WFL تیزر و می گوید: “هنگامی که آنها دیدن کل فیلم آنها افتخار خواهد بود از آنچه که من انجام داده ام. از تیزر آنها مسائل را با گفت و گو Vijay [Deverakonda] می گوید: من دوش به ضرب گلوله و عشق ورزی. اما کسانی که متوجه من deadpan بیان خواهد شد می دانم که وجود دارد خیلی بیشتر به Yamini.”

پس از WFL, Raashi امضا کرده Aranmanai 3 (تامیل) مشتاق به بررسی ژانر وحشت است و در مذاکرات برای دو تلوگو فیلم. اما او مشتاق منتظر واکنش به WFLکه او اعتماد به نفس خود را نشان می دهد در یک نور جدید. او در قدردانی از چه سامانتا تماس این عکس با یک پرده نقش دار از جالب نقش ها و می گوید: “این افزایش برای بازیگران مثل من ساخت ما معتقدیم زنان پیشرو را به خوبی انجام-کاراکتر نوشته شده است.”

گفتگو شیفت به زمان بین Oohalu… و Tholi Prema زمانی که Raashi شد زین با نقش های متعددی است که مورد نیاز او فقط پر زرق و برق. “آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما در حال محدود نوشتن? مردم باید به این باور به شما ارائه خوب نقش. من بداهه نوازی با هر مواد من داده شده است. وجود دارد هر زمان که من صحبت کردم و گفت من نمی توانم بگویم خطوط که زن صدا احمق. برخی مدیران موافق با نظر من و بعضی نمی کنند. این همه بخشی از بازی” او مبالغ بالا.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر