Radikaa, Khushbu, Urvashi و Suhasini گرد هم می آیند برای یک فیلم کمدی رمانتیک

می تواند این بسیار خوب بود که سینمای تامیل نسخه قرمز و Expendables?

شاید نه; وجود دارد نمی توان اتومبیل در آتش و یک دسته از ’80s در دوران بازیگران انجام غیر قابل تصور عمل توالی اما آهنگساز موسیقی-تبدیل-فیلمساز جیمز Vasanthan در تلاش است تا به جایی رسید و نزدیک به آن منطقه است.

او طناب در بازیگران Radikaa, Khushbu, Urvashi و Suhasini برای یک فیلم کمدی رمانتیک با عنوان O Andha Naatkal (آه آن روز). آنها دیده می شود تکان دادن پا در یک کلوپ شبانه در ملبورن برای یک آهنگ در فیلم به نام “مدرس انا ملبورن انا’ سونگ توسط کاساندرا راشل و فوق العاده خواننده شهرت Sowmya. جان Britto دارای طراحی این آهنگ.

(from left) Radikaa, Khushbu, Urvashi and Suhasini in ‘O Andha Naatkal’ directed by James Vasanthan

(از سمت چپ) Radikaa, Khushbu, Urvashi و Suhasini در ‘O Andha Naatkal’ به کارگردانی جیمز Vasanthan | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این فیلم یک سه مجموعه برای انتشار در تامیل تلوگو و مالایایی و تبلیغ به یک خانواده موضوع.

با توجه به تولید, تیم, نقش چهار بازیگران همه را به یک فرمت از یکی از ترین آنها-شخصیت های معروف در چهار فیلم های مختلف از 1980s.

دیگر اعضای بازیگران عبارتند از Jithin راج و Latha Hegde که بازی نقش سرب و YG Mahendran, Sulakshana, Manobala و Banuchandar. مدیر Sundar C باعث می شود ظاهر مهمان در این فیلم است.

Vasanthan اتحاد شات حدود 80 درصد از فیلم در ملبورن استرالیا است. فیلمبرداری توسط شاران ساموئل در حالی که Sabu یوسف مسئول در حال ویرایش است. موسیقی فیلم نیز تشکیل شده توسط James Vasanthan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>