Radjabov می خواهد جای خود را در نامزدها

Coronavirus به نظر می رسد که با نامزدها مسابقات شطرنج ،

تا زمانی که آن متوقف شد در اواسط راه در یکاترینبورگ در روز پنج شنبه آن جهان تنها رویداد بزرگ ورزشی که جلوتر رفت به عنوان برنامه ریزی شده. اما دولت روسیه ممنوعیت پروازهای بین المللی مجبور جهانی شطرنج حاکم بر بدن فیده به موکول کردن این مسابقات است.

که تصمیم گیری, اما, انداخته است تا یک مشکل جدید برای فیده. و این می تواند تمام راه را به دادگاه داوری ورزشی (زمانی که حالت عادی برمی گرداند البته).

Teimour Radjabov که تا به حال بیرون کشیده و پس از فیده رد درخواست خود را برای به تعویق انداختن مسابقات از نظر شیوع ویروس است که با توجه به گزینه های قانونی. جهان شماره 9 او احساس می کند باید مجاز به رقابت در این نامزدها در حال حاضر که فیده موکول کرده است این رویداد به دلیل بیماری همه گیر.

وجود دارد بازیکنان بالا که احساس Radjabov محروم شده است عدالت است. در میان آنها روسیه سرگئی Karjakin و هند P. Harkrishna رتبه 17 و 27 به ترتیب در جهان است.

“من امیدوارم که حداقل در حال حاضر فیده قبول مسئولیت و عذر خواهی” Harikrishna توییتی.

Radjabov می خواهد بیش از یک معذرت البته. “هنگامی که شما با توجه به شروع این رویداد در این شرایط شما اول از همه باید به نوعی از تجزیه و تحلیل در مجمع عمومی فیده. مردم وجود دارد که باید به صحبت کردن با یکدیگر و تصمیم گیری در مورد وضعیت” جهان شماره 9 از آذربایجان گفت: chess.com.

او افزود: “من فکر می کنم فیده باید برخی از اقدام شامل من در این مسابقات است. من فکر می کنم من باید همه چیز ممکن است – از آنها خواست به آنها هشدار داد. من همچنین هشدار داد که شطرنج در جامعه است.”

اما اجازه می دهد Radjabov بازگشت به مسابقات ممکن است آسان. پس از انصراف او فیده دعوت Maxime Vachier-Lagrave فرانسه.

“اگر Radjabov بودند را شامل می شود در این زمینه او را مجبور به بازی در تمام هشت شرکت کنندگان و تنها پس از آن در نیمه دوم این گرد رابین مسابقات می تواند انجام” بر اساس بمبئی-استاد بزرگ Pravin Thipsay گفت هندو.

“من فکر نمی کنم فیده می تواند به طور کامل برای این وضعیت است.

“چیزهایی نیست این بد که مسابقات آغاز شده است. با این وجود من احساس فیده باید جبران Radjabov مالی.”

آذربایجان تیم ملی متشکل از پنج GMs نیز در حمایت از Radjabov از طریق یک نامه سرگشاده به فیده خواستار, خود, دوباره instation در مسابقات قهرمانی جهان مرحله مقدماتی چرخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید