راهول گاندی توییتهایی تصویری نشان پلیس اقدام علیه کشاورز زن و شوهر

این نوع بی عدالتی ما می خواهیم برای مبارزه با کنگره رهبر راهول گاندی توییتی در روز پنج شنبه با یک ویدئو کلیپ از گنا در Madhya Pradesh که در آن یک Dalit کشاورز زن و شوهر دیده می شود که به زور اخراج از زمین دولتی توسط پلیس است.

مجلس حوزه گنا سنتی Lok سبها صندلی Jyotiraditya Scindia که به روشن Bharatiya Janata Party (BJP) در ماه مارس است. آقای Scindia و سپس در کنگره از دست داده بود به BJP را کریشنا پال سینگ یاداو در سال 2019 Lok سبها انتخابات.

آقای گاندی جیر نیز سیاسی لود می شود به عنوان آن می آید در میان راجستان بحران و تکرار شایعات که معاون سابق وزیر Sachin خلبان است که همه را به پیوستن به BJP.

آقای خلبان هر چند تا به حال قاطعانه رد چنین امکانی در مصاحبه با هندو.

“مبارزه ما در برابر این ایدئولوژی و بی عدالتی ایم” آقای گاندی بیش از دو دقیقه ویدئو گزارش از 14 ژوئیه نشان داد که پلیس از خرمن کوبی یک کشاورز زن و شوهر است که در برابر اخراج اجباری از دولت زمین جایی که آنها در حال رشد محصولات زراعی است.

در اینکه مجبور به بیرون از زمین زن و شوهر به حال مصرف سم در مقابل مقامات دولت را وادار به مقامات برای تغییر آنها را به یک بیمارستان است.

هر چند آقای Scindia نیست به طور مستقیم پاسخ به آقای گاندی جیر او اطلاع در توییتر در مورد گنا جمع آوری منتقل و پس از این حادثه است.

“این گنا SP و جمع آوری شده و درخواست شده است به دنبال این حادثه. من مطمئن هستم که عمل خواهد شد در برابر همه کسانی که مسئول این عمل شنیع” آقای Scindia پاسخ به یک صدای جیر جیر از یک روزنامه نگار.

سابق کنگره رئیس جیر هدف از این اقدام پلیس در گنا می آید تنها چند روز پس از آقای Scindia را صدای جیر جیر هدف این کنگره است.

“غم به دیدن من مغبون همکار @SachinPilot بیش از حد طرد و آزار و اذیت توسط راجستان سانتی @ashokgehlot51. نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در @INCIndia” آقای Scindia بود توییتی در جولای 12.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>