سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در روز دوشنبه گفت که او ” درد ” در Lok سبها اسپیکر Om Birla تصمیم به انکار او یک فرصت به تهدیدی دوم تکمیلی به سوال در, سوال, ساعت, جایی که او تا به حال به دنبال اطلاعات از بانک ها وام های بد و اسامی 50 عمدی defaulters.

آقای گاندی و اعضای کنگره نیز برگزار اعتصاب در اعتراض به زودی پس از آقای Birla اعلام کرد تا پایان ساعت سوال و نقل مکان کرد به آیتم بعدی در روز را در دستور کار دارد.

زودتر نما اولین تکمیلی سوال آقای گاندی گفت: او می خواست به دانستن لیست بالای 50 عمدی defaulters وجوه قرض داده و مقدار نوشته شده توسط یک پرس و جو که وزارت مالیه تا به حال موفق به ارائه یک پاسخ رضایت بخش در آن نوشته شده ،

“اقتصاد هند است که رفتن را از طریق یک دوره دشوار; سیستم بانکی با آن مواجه است مشکلات بانکی و عدم است و بسیاری از بانک ها در حال رفتن به شکست” آقای گاندی گفت: در Lok سبها. “یکی از دلایل اصلی شکست از بانک, سرقت از بانک پول توسط تعداد زیادی از مردم است. نخست وزیر گفته بود کسانی که به سرقت رفته اند پول خواهد بود به ارمغان آورد ، اما من نمی کردم و جواب سوال ساده است,” او اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | 60 شرکت های ذکر شده فاش ₹75,000 cr. به طور پیش فرض

به عنوان به زودی به عنوان وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur رز به پاسخ آقای گاندی و رهبر کنگره Adhir Ranjan Chowdhury اعتراض و اشاره کرد که پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman شد و در حال حاضر در خانه او باید به یکی از پاسخ دادن.

Interjecting سخنران مشاهده شده است که عادی بود برای تاریخ و وزرا به ارائه پاسخ در سوال ساعت.

او در پاسخ آقای Thakur گفت: کنگره در تلاش بود برای قرار دادن سرزنش در NDA دولت برای بانک بی نظمی متعهد در طول UPA رژیم است.

“لیست تمام بانک defaulters بالا ₹25 لاخ وام در دسترس است در وب سایت مرکز اطلاعات کمیسیون. من لیست و اگر صندلی اجازه می دهد تا من آماده هستم به جدول آن را در خانه” او گفت:.

تاریخ و زمان وزیر مالیه اظهار داشت که ₹4.8 لاخ کرور از قصور وام های بازیابی شده همیشه از نارندرا نخست وزیر را بر عهده داشتند و دفتر و اضافه کرد که تعدادی از مراحل از جمله تصویب فراری مجرم اقتصادی, قانون گرفته شده بود به طوری که گناه می شود.

با اشاره به های اخیر Yes بانک بحران آقای Thakur گفت: این اتحادیه با وزیر اقتصاد گفت: در حال حاضر بانک ها در امان بودند و این که پول سپرده در بله بانک نیز امن است.

همچنین به عنوان خوانده شده | بله بانک بحران توضیح داد

وزیر همچنین تأکید کرد که او نمی خواست به politicise موضوع “با آوردن که به فروش می رسد نقاشی و به کدام حساب پول رفت”. کنگره در اوایل این ماه, پاسخ به یک اتهام توسط بی جی پی از لینک های عمیق بین گاندی خانواده و بله بانک را بازداشت بنیانگذار رعنا کاپور اظهار داشت که پریانکا گاندی Vadra تا به حال فروخته M. F. حسین نقاشی با استعداد به پدرش راجیو گاندی در حراج. حراج کل مبلغ دریافت شده توسط خانم Vadra در چک بوده و به طور کامل افشا در بازده مالیات بر درآمد.

سخنران به سرعت به پایان رسید سوال این ساعت حتی به عنوان آقای گاندی به شدت اعتراض در رد دوم سوال.

“وزیر نیست جواب سوال من بود و من کاملا صدمه دیده است به دلیل آن است که وظیفه محترم بلندگو برای محافظت از حق من به صحبت می کنند و به من اجازه می دهد به درخواست دوم تکمیلی سوال” آقای گاندی به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس.

بعد خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی سخنگوی حزب Abhishek Singhvi اظهار داشت که دلیل دولت تا به حال داده نشده است جزئیات بود چرا که عمدی پیش فرض افزایش یافته بود از ₹39,504 کرور روپیه در سال 2014 به ₹1.21 لاخ کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی