راه آهن هند است که به بررسی امکان تولید را انتخاب کنید ضروری پزشکی موارد مانند تخت بیمارستان, پزشکی, چرخ دستی و عفونی در آن های مختلف واحد تولید. در یک اطلاعیه برای مدیران عامل در تولید آن واحد راه آهن هیئت مدیره در روز سه شنبه از آنها خواست تا به “ارزیابی امکان سنجی برای تولید این اقلام در مقادیر زیاد [به عنوان ممکن است مورد نیاز] در کوتاه مدت متوجه. موارد شناسایی شده در نتیجه ممکن است ابلاغ به هیئت مدیره همراه با آن به احتمال زیاد میزان تولید.”

رعایت که COVID-19 همه گیر تا به حال گریبانگیر کشور به هیئت مدیره راه آهن گفت که در این وضعیت وخیم تولید در ظرفیت های راه آهن هند خواهد بود به احتمال زیاد نیاز به مهار می شود.

“ساخت امکانات موجود در راه آهن هند… می تواند مورد استفاده برای تولید اقلام مانند ساده تخت بیمارستان (بدون تشک) پزشکی, چرخ دستی های برای بیمارستان و قرنطینه امکانات IV می ایستد, برانکارد حمل مصدوم در بیمارستان قدم به قدم در بیمارستان کنار تخت قالبهای سرویس بهداشتی با غرفه هواکش و PPEs مانند ماسک های عفونی و غیره.”

آن اضافه شده است که موارد دیگر نیاز به ورق فلز ساخت کار جوشکاری و ماشینکاری نیز می تواند تولید شده در واحدهای تولیدی از جمله چیترنجن Loco آثار چیترنجن; جدایی مربی کارخانه چنای; راه آهن مربی کارخانه کپورتهلا; دیزل Loco آثار بنارس و راه آهن چرخ کارخانه بنگالورو.

“موارد دقیق تولید می شود ممکن است تصمیم در مشورت با مدیر ارشد پزشکی مدیران در راه آهن/ واحد های تولید” هیئت مدیره گفت.

به طور جداگانه راه آهن هند تصمیم گرفته است که قراردادی و برون سپاری کارکنان است که درگیر در ارائه خدمات از جمله در هیئت مدیره خانه داری, بهداشت, شربت خانه, اتومبیل و درمان خواهد شد و در وظیفه و پرداخت خواهد شد بر این اساس حتی به عنوان قطار مسافری خدمات به حالت تعلیق باقی می ماند.

این حرکت بهره مند خواهد شد حداقل 50,000 کارگران است.

در دستور صادر شده در روز سه شنبه راه آهن گفت: با توجه به غالب coronavirus وضعیت در هند و توقف قطار مسافری چندین قراردادی کارکنان درگیر در هیئت مدیره خانه داری, خدمات, بهداشت, شربت خانه, ماشین و فعالیت های تجاری رشته شده اند و مجبور به اقامت اجباری در جاهای دیگر در حالی که دیگران باید در آمادگی برای حضور به وظایف در یک اطلاعیه کوتاه.

“به منظور کاهش مشکلات مواجه توسط این کارگران مدیره تصمیم گرفته است برای درمان کارکنان موسسات خصوصی (از جمله موقت قراردادی و برون سپاری) مشغول ارائه خدمات در قطار ایستگاه ها و دفاتر به طور مستقیم تحت تاثیر قرار با تعلیق از خدمات و مستند مواقع به عنوان وظیفه و پرداخت می شود بر این اساس تا پایان مهلت تعلیق خدمات/مستند یا به عنوان توصیه شده توسط دولت مرکزی در این راستا” هیئت مدیره گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی