راه آهن’ حمل و نقل خدمات را تضمین می کند عرضه کالاهای اساسی در سراسر کارناتاکا

حمل و نقل جنبش توسط راه آهن هند است که حصول اطمینان مستمر عرضه کالاهای اساسی در سراسر کشور و همچنین سایر نقاط کشور است که در 21 روز مستند از مارس 25 با توجه به COVID-19 شیوع.

هر دو تخلیه و بارگیری کالاهای ضروری از جمله foodgrains سیب زمینی و نفت و روغن و روان کننده ها (پل), محصولات زغال سنگ برای تولید برق حرارتی, همچنان دارد برای اطمینان از وجود دارد هیچ کمبود.

21 با چنگک جمع کردن

در مارس 21 به 26 دوره 21 پایانه منتقل شدند در بنگلور را بدست آورد. کالاها منتقل شامل نه با چنگک جمع کردن از پل سه پایانه گاز مایع و هفت با چنگک جمع کردن برنج چنگک جمع کردن گندم و یک چنگک جمع کردن نمک. در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: 7,500 تن برنج به تخلیه در Whitefield Krishnarajapuram و مندیا.

در Mysuru بخش کالاهای اساسی منتقل شدند و تخلیه از حسن به Navalur (Hubballi), Desur (Belagavi), MNGT (Mysuru).

مقامات گفت: Mysuru دریافت کرده بود 5,200 تن POL محصولات. آن را نیز دریافت شش با چنگک جمع کردن برنج چنگک جمع کردن گندم و یک چنگک جمع کردن بذر سیب زمینی به ارزش مجموعا نزدیک به 23,280 تن از کالاهای ضروری و مواد غذایی.

فرآورده های نفتی از یک حمله از 60 واگن مخزن شده اند تخلیه در Mysuru; برنج (42 واگن حاوی بیش از 2400 تن) بوده است تخلیه در نیلنگا و Amaravati هر کلنی; 84 واگن از سیب زمینی و 42 واگن برنج به مقدار 2,400 تن بوده است تخلیه در حسن برای بعد توزیع.

در Hubballi بخش با چنگک جمع کردن زغال سنگ به ارزش مجموعا 1.4 لاخ تن بوده است تخلیه برای تولید برق در Kudgi و BTPK Kuditini.

علاوه بر این 13 با چنگک جمع کردن از foodgrains بالغ به 33,800 تن بوده است تخلیه در مناطق مختلف از جمله در Navalur, FCI جانبداری Hubballi, ویجیپورا, بگلکت, Desur, Ballari, شاپور, Raibag و گدگ. دو پل با چنگک جمع کردن از 5,200 تن به کار گرفته شده در ویجیپورا انتشار اضافه شده است.

برای پاسخگویی به نیازهای اساسی

مقامات گفت کالاها اصولا منتقل شده و توسط منطقه شامل زغال سنگ های مختلف حرارتی گیاهان برای اطمینان از منبع تغذیه بدون وقفه در منطقه, فرآورده های نفتی برای پاسخگویی به نیازهای صنعت و دیگر کاربران و foodgrains شیر و غیره. برای پاسخگویی به نیازهای اساسی مردم در طول این دوره است.

Ajay Kumar Singh, مدیر کل SWR گفت که در شرایط چالش برانگیز بیش از حد آهن در عملیات که در ادامه به اطمینان حاصل شود که foodgrains عرضه شد به FCI انبار و زغال سنگ ساخته شده در دسترس NTPC گیاهان برای تولید برق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید