راه آهن مجموعه به اتخاذ اقدامات ریاضتی به عنوان COVID-19 بازدید درآمد

با درآمد آن ضربه سخت به دلیل COVID-19 pandemic راه آهن در حال سقوط به عقب در برنامه های ریاضتی از جمله توقف در پست ایجاد عقلانی از نیروی انسانی در کارگاه های جدید مبلمان و وسایل نقلیه, کاهش, لوازم التحریر, هزینه ها و اعمال نفوذ سیستم عامل های دیجیتال برای ارتباط و تشریفاتی توابع برای جلوگیری از هزینه های.

همچنین بخوانید: چگونه به راه آهن هند در حال بازسازی خود را در زمان COVID-19

در نامه اخیر به طور کلی مدیران مالی کمیساریای با اشاره به این که ترافیک درآمد در حال حاضر کاهش یافته است 58 درصد در پایان ماه مه در مقایسه با سال پیش دوره است.

“…راه آهن شده است موظف دولت برای دیدار با تمام درآمد و هزینه از جمله بازنشستگی از خود رسید. این COVID-19 همه گیر و سراسری مستند با این حال به احتمال زیاد به تاثیر منفی بودجه درآمد هدف سال جاری” در این نامه گفت: در حالی که درخواست از مناطق به شدت به دنبال محدودیت هزینه در حال حاضر اعمال شده در شرایط عادی کار هزینه های استهلاک صندوق ذخیره و Rashtriya راه آهن Sanraksha Kosh به عنوان یک اندازه گیری از احتیاط شدید.

“وجود دارد یک نیاز به کشف مناطق جدید از هزینه های کنترل و افزایش درآمد.”

در میان چیزهای دیگر مناطق شده اند وظیفه با فوری بررسی دوباره مشغول کارکنان و کشف امکان محدود کردن همان به حداقل لخت, در حالی که انجماد پست جدید ایجاد مگر آن مربوط به ایمنی.

“چکیده ای از پست های ایجاد شده در دو سال گذشته باید انجام شود و اگر استخدام شده است ساخته شده و در برابر کسانی که نوشته های آن ممکن است به مرور برای تسلیم شدن, عقلانی از نیروی انسانی در کارگاه های آموزشی. زمان و حرکت مطالعه از کارگاه ها و واحدهای تولیدی برای بررسی مجاز زمان و مشوق” در این نامه ذکر شده به عنوان برخی از اقدامات برای اصلاح هزینه های کارکنان.

مالی کمیساریای همچنین توصیه می شود بررسی فرایند تهیه. “موجودی باید بلافاصله به حساب و تدارکات باید معوق در چنین شیوه ای که استفاده نشده موجودی به حداقل رسیده است.”

علاوه بر این تمام دیزل locos بیش از 31 سال باید مبتنی طریق فروش و یا صادرات است.

رسمی است گفت: برون سپاری فعالیت های چنین به عنوان هیئت مدیره خانه داری, کتانی, مدیریت ایستگاه تمیز کردن آسانسور و پله برقی منینگ ایستگاه اطلاعیه باید ‘بحرانی’ بررسی و محدود و تلاش باید برای دریافت آنها از طریق انجام مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) بودجه.

نامه حمایت از استفاده از راه حل های مانند e-office و ویدئو کنفرانس برای جلوگیری دستی فعالیت هایی مانند رزرو کارکنان برای ارسال فایل. همچنین دستور این مناطق به منظور کاهش استفاده از لوازم التحریر مقالات کارتریج و سایر موارد حداقل 50% و استفاده از امن ایمیل برای مکاتبات.

آن گفت: سالانه بازرسی توسط GMs در حال بزرگ “امر” مربوط به هزینه های بزرگ از منابع و نیروی انسانی و این در حال حاضر باید “یک سکوت و پایین کلید affair با حداقل تعداد کارکنان مورد نیاز”.

“نقد و بسته شدن uneconomic شعبه خطوط تا حد امکان…هزینه های وسایل نقلیه کاهش می یابد به حداقل مورد نیاز…جدید مبلمان اضافی خودرو, کامپیوتر, پرینتر و دیگر چنین T&P موارد حتی در تعویض اکانت باید تهیه” آن را گفت.

مالی کمیسیون نیز گفت: مراسم تحلیف و تشریفاتی توابع باید نقل مکان کرد و به صورت آنلاین به عنوان آنجا که ممکن است. “همه imprest دیگر از ایمنی و COVID-فعالیت های مرتبط باید کاهش می یابد 33-50% و underutilised imprests باید تسلیم” آن گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید