باران ممکن است تاخیر توده تودرتو از روغن زیتون ریدلی لاک پشت ها در Rushikulya جای شلوغ

باران طی هفته گذشته در حال انتظار برای به تاخیر انداختن توده تودرتو از روغن زیتون ریدلی لاک پشت ها در Odisha را Rushikulya جای شلوغ ساحل این سال است.

هزاران مادر زیتون Ridleys در حال حاضر در دریا در نزدیکی این ساحل است که عمده جرم تودرتو سایت از لاک پشت های دریایی در هند. آنها به صورت پراکنده تودرتو در تک اعداد تقریبا هر شب. با توجه به جنگل مقامات حدود یک هفته پیش حدود 25 زیتون ریدلی لاک پشت در آمده بود به تخم که پیشنهاد کرد که توده تودرتو ممکن است شروع در چند روز.

مانع عمده

اما نم نم بیش از یک هفته گذشته و همچنین به عنوان یک دوش سنگین سه روز پیش کاهش می یابد conduciveness از ساحل در نزدیکی Rushikulya جای شلوغ برای توده تودرتو. “باران های بسته بندی شده تا سست و ماسه از ساحل است که یک مانع عمده برای توده تودرتو از روغن زیتون Ridleys” گفت: دیلیپ کومار مارتا Khallikote محدوده افسر جنگل بخش است که نظارت بر ترتیبات برای توده های تودرتو. در گذشته شبیه باران تا به حال به تعویق افتاد توده تودرتو در این ساحل است.

به گفته آقای مارتا در چهارشنبه شن و ماسه در این ساحل هنوز خیس بود در عمق شش تا هشت اینچ است. بسته بندی شن و ماسه مرطوب باعث می شود آن را سخت برای لاک پشت ها برای حفاری آن را به تخم.

وزش نسیم جنوب

باران نیز متوقف جنوب باد که مصادف با توده تودرتو. این باد جنوب شروع می شود و پس از پایان فصل زمستان و کاملا خشک و گرم است. آن را کاهش می دهد رطوبت در شن و ماسه و جو و افزایش دما از دریا و هوا در نزدیکی ساحل که به نوبه خود خشک و شل شن و ماسه در ساحل تودرتو. “با جنوب و باد و برخی تغییرات نیز رخ می دهد در دریا که باعث تغییر رنگ آن در نزدیکی Rushikulya جای شلوغ” گفت: آقای مارتا.

با توجه Bivash Pandav, دانشمند, موسسه حیات وحش در هند است که درگیر در مطالعه زیتون Ridleys برای دو دهه لاک پشت ها نیز منتظر این باد آن را به عنوان کاهش می یابد دنباله از بوی بدن و تخم مرغ است که می تواند جذب شکارچیان.

باران را متوقف کرده اند در حال حاضر و خورشید است به طور کامل. از جنوب باد می رود برای احیای زودی. چند روز آفتابی همراه با باد جنوب را دوباره را به ساحل مساعد برای توده تودرتو گفت: آقای Pandav.

مارس تودرتو

سوابق گذشته نشان می دهد توده تودرتو در زمان رخ داده است در ماه آوریل در Rushikulya جای شلوغ گفت: آقای Pandav.

اما هیچ کس نمی داند چه مادر زیتون Ridleys باید در نظر داشته باشید. در سال 2019 با وجود زیادی جماعت زیتون Ridleys در دریا جرم تودرتو رخ نمی دهد در Rishikulya جای شلوغ ساحل. اما در سال 2018 دو توده تودرتو رخ داده در این ساحل در فوریه و مارس با مجموع تودرتو ارقام افزایش بیش از 4,73,000.

جنگل بخش ساخته شده است که ترتیبات برای امنیت زیتون Ridleys در طول توده تودرتو و همچنین حفاظت از تخم تا تخم.

ترتیبات ساخته شده

5 متر-طولانی فلز خالص حصار ساخته شده است از Gokharkuda به Bateswar بیشتر ترجیح توده تودرتو محل و آن را به طور منظم تمیز. دریا در نزدیکی Rushikulya جای شلوغ است که گشت با کمک دو trawlers دو سرعت قایق و یک کشور قایق برای جلوگیری از ورود trawlers است که می تواند کشتن زیتون Ridleys در دریا. جنگل بخش تنظیم کرده است تا 11 در ساحل اردوگاه در توده تودرتو ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>