راجستان بحران سیاسی: کنگره به رد صلاحیت ارسال اخطار به Sachin خلبان شورشی MLAs

یک روز پس از اخراج از معاون وزیر و پرادش کنگره کمیته جمهور نوشته های کمی وجود دارد وضوح در آنچه سابق کنگره رهبر Sachin خلبان گام بعدی خواهد بود. تحلیلگران می گویند او می تواند یا پیوستن به Bharatiya Janata Party مانند دوست خود Jyotiraditya Scindia و یا او می تواند شناور یک حزب منطقه ای خود را.

آقای خلبان اخراج شد او پس از شورش بر علیه راجستان وزیر Ashok Gehlot. وی ناراحت پس او را تکذیب کردند سانتی متر پست پس از دسامبر 2018 مجمع انتخابات است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.45 am

کنگره حزب آغاز روند برای رد صلاحیت Sachin خلبان و دیگر MLAs که در حال حمایت از او برای خود ضد فعالیت های حزب.

درخواست شده است به راجستان مجمع بلندگو به صدور اعلامیه به آنها.

 

کنگره دبیر Avinash Pande حل RPCC اجرایی, بخش, سلول های

کنگره ملی دبیر و راجستان مسئول Avinash Pande روز سه شنبه محلول را اجرایی دولت و همه گروه ها و سلول های راجستان پرادش کنگره کمیته (RPCC).

توسعه پس از کنگره در پایین ترک خورده Sachin خلبان و اخراج دو وفاداران از دولت. – PTI

Vasundhara Raje سکوت, حلقه, با صدای بلند

در میان اتفاق می افتند ناهنجار سیاسی بحران در راجستان سکوت رئیس سابق وزیر و رهبر بی جی پی Vasundhara Raje دارای پله با صدای بلند و شد یک عامل عمده در BJP را محتاط و منتظر تماشای نگرش نسبت به Sachin خلبان شورش در برابر کنگره است.

BJP leader and former Chief Minister Vasundhara Raje. File

BJP رهبر و رئیس سابق وزیر Vasundhara Raje. فایل | عکس های اعتباری: PTI

 

خانم Raje گزارش شده است که در Dholpur های سنتی stomping زمین و نه حتی از طریق یک صدای جیر جیر — اظهار نظر در مورد اتفاقات در دولت که در آن او دو برابر شده است وزیر. دیگر BJP رهبران از دولت — Jal شاکتی وزیر Gajendra سینگ Shekhawat سابق اتحادیه وزیر P. P. Choudhary و Rajya سبها MP Om ماتور — گفته اند هر چند در تن اندازه گیری.

 

 

اتحادیه وزیر Shekhawat نکات در خلبان ورود به BJP

اتحادیه جال شاکتی وزیر Gajendra سینگ Shekhawat روز سه شنبه به چند نشانه که شورشی کنگره رهبر Sachin خلبان ممکن است پیوستن به BJP پس از اخراج از پست راجستان کنگره رئیس جمهور و وزارت امور خارجه معاون وزیر.

صحبت با رسانه ها آقای Shekhawat گفت: “هر رهبر با توده ای پایه که مایل به پیوستن به BJP باید استقبال شود.”

ارشد رهبر حزب و Rajya سبها MP Om ماتور در حال حاضر سمت چپ برای جیپور میان اتفاق می افتند درام پس از جلسه دوم کنگره (قوه مقننه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>