راجستان بحران سیاسی | من پیوستن به BJP می گوید: Sachin خلبان

شورشی کنگره رهبر Sachin خلبان در مصاحبه اختصاصی با هندو در چهارشنبه قاطعانه رد کرده است که او از پیوستن به Bharatiya Janata Party و نگهداری می شود که او همچنان به عنوان یک قانونگذار از راجستان ٹونک حوزه.

اما او روشن ساخته است که او نمی خواهد سازش در عزت نفس خود را و تصمیم می گیرید در دوره های بعدی پس از صحبت با هواداران خود.

“این تبلیغات که من پیوستن به BJP کاملا نادرست است. به نظر می رسد برنامه ریزی شده تلاش برای لکه دار کردن نام و تصویر. من نه پیوستن به بی جی پی” آقای خلبان گفت هندو بیش از تلفن.

سابق راجستان رئیس کنگره نیز تایید کرد که او تا به حال شده است در تماس با دبیر کل حزب پریانکا گاندی Vadra اما “این مذاکرات منجر به هر قطعنامه.”

در یک روز زمانی که کنگره آغاز حرکت به رد صلاحیت آقای خلبان و حامیان او به عنوان قانونگذاران در راجستان مجمع او در مقابله با این ادعا که او گفت: هر چیزی در برابر حزب.

“من صحبت نکرده یک کلمه علیه حزب من” آقای خلبان گفت: “من اینجا هستم تا با من واقعی نارضایتی در برابر Ashok Gehlot جی.”

چه خواسته اصلی او بود شکایت آقای خلبان گفت: “توجه کنید [ارسال شده توسط عملیات ویژه گروه (SOG)] و تحقیر است که من تا به حال به چهره در گذشته یک و نیم سال است.”

مبارزه قدرت بین آقای Gehlot و معاون او شده بود برای مدتی اما آخرین نقطه اشتعال باعث شد با اطلاع از SOG راجستان پلیس به معاون وزیر.

این SOG به دنبال زمان از آقای خلبان به رکورد بیانیه خود در مورد توطئه و فتنه پس از ثبت نام در تلاش بودند گفته شده BJP به رشوه کنگره MLAs به سوئیچ طرف در طول ماه گذشته Rajya سبها انتخابات است.

اما آقای Gehlot در توییتر اشاره کرده بود که متوجه شد اشتباه به عنوان یک شبیه متوجه فرستاده شد به وزیر و همچنین کنگره تا به حال تسلیم شکایت کیفری در مورد اقدام به شکار غیر قانونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>