راجستان بحران سیاسی: Sachin خلبان اخراج از راجستان کابینه PCC

کنگره در روز سه شنبه اخراج شورشی رهبر Sachin خلبان به عنوان معاون وزیر راجستان و همچنین پرادش کنگره کمیته (PCC) رئیس جمهور او را متهم به تبانی با BJP در آن توطئه برای سرنگونی دولت. دو وزیر در rebel camp نیز کاهش یافته و از کابینه.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala بود که کمپینگ در اینجا به عنوان یک مرکزی ناظر اعلام کرد این تصمیم پس از جلسه کنگره قانونگذاری حزب (CLP) قطعنامه ای را برای حذف آقای خلبان و دیگران از خود را در حال حاضر در سمتهای.

همچنین به عنوان خوانده شده | Sachin خلبان شورش به ارمغان می آورد به تمرکز کنگره را رهبری جنگ در سراسر متحده

آقای خلبان و MLAs حمایت از او به CLP جلسه را از دست ندهید.

اعضای کابینه حذف از مواضع خود شدند وزیر گردشگری Vishvendra سینگ و مواد غذایی و عمران لوازم وزیر رامش مینا.

آقای Surjewala اعلام کرد انتصاب وزیر امور خارجه در امور آموزش و پرورش Govind سینگ Dotasra به عنوان جدید PCC جمهور.

Gehlot ملاقات با فرماندار

به زودی پس از CLP جلسه eneded ارشد وزیر Ashok Gehlot سوار به راج بهون به اطلاع فرماندار Kalraj Mishra از این تصمیم و درخواست رسمی برای کاهش وزیران از کابینه. او همچنین مطلع او را قریب الوقوع ترمیم کابینه پس از حذف وزیران.

همچنین به عنوان خوانده شده | Top کنگره رهبران رسیدن به Sachin خلبان

آقای خلبان واکنش نشان داد و از طریق یک پست در هندی در توییتر گفت: Satya ko pareshan kiya ja sakta hai parajit nahin (حقیقت می توان تحریف شده اما نه شکست).

آقای Surjewala گفت: آقای خلبان و برخی از همکارانش شده بود تحت تأثیر BJP طرح و پیوست آن را برای سرنگونی دولت منتخب 8 کرور Rajasthanis و آن را غیر قابل قبول بود. کنگره تا به حال تصمیم گرفته شده با یک “سنگین قلب” به آن عمارت ساخته شده بود در اطراف آن سیاست ها و اصول که به مراتب مهم تر از افراد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید