راجستان بحران سیاسی | Sachin خلبان هواداران نمی خواهد شرکت در دومین CLP دیدار: منبع

به عنوان کنگره تشکیل دومین نشست با قانونگذاران در جیپور در روز سه شنبه معاون وزیر Sachin خلبان و حامیان او نمی خواهد شرکت کنند.

در میان گزارش های این حزب را رهبری تلاش برای جلب رضایت آقای خلبان, یک منبع نزدیک به او را رد کرده است که “هر گونه تلاش جدی ساخته شده بود به حل و فصل اختلاف”.

همین منبع همچنین انکار کرد که خلبان اردوگاه بود مشتاق داشتن کلید وزارتخانه ها مانند خانه و دارایی و اصرار داشت که این موضوع یکی از “رهبری و تحقیر به آقای خلبان” که همچنان به سر پرادش کنگره کمیته (PCC) تا به حال.

خلبان اردوگاه نیز در رقابت با این ادعا که راجستان وزیر Ashok Gehlot لذت می برد “راحت اکثریت” در 200 عضو راجستان مونتاژ و اظهار داشت که یک آزمون واقعی برای همیشه خواهد بود و در سه طبقه از خانه.

روز یکشنبه آقای خلبان تا به حال مدعی حمایت از 30 کنگره MLAs برخی از آنها در حال تسلیم در رفت و آمد مکرر لوکس در Manesar در BJP حکومت هاریانا اما کنگره ارزیابی بین 15-19 MLAs از جمله آقای خلبان وجود ندارد در روز دوشنبه نشان می دهد از قدرت است.

یکی از کنگره مشکل بورس در راجستان گفت هندو که آقای Gehlot را کشف گزینه از کف آزمون پس از چند MLAs بازگشت به اردوگاه خود.

“آقای Gehlot با اعتماد به نفس است که بیشتر MLAs خواهد بود با او در یک یا دو روز گفت:”کنگره رهبر.

در صبح روز دوشنبه کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala بود گفت: “درهای حزب کنگره باز بود برای آقای خلبان و هر موضوع را می توان از طریق گفت و گو”.

مبارزه قدرت بین آقای Gehlot و معاون او شده بود برای مدتی اما آخرین نقطه اشتعال باعث شد با اطلاع از عملیات ویژه گروه (SOG) راجستان پلیس به معاون وزیر.

این SOG به دنبال زمان از آقای خلبان به رکورد بیانیه خود در مورد توطئه و فتنه پس از ثبت نام در تلاش بودند گفته شده BJP به رشوه کنگره MLAs به سوئیچ طرف در طول ماه گذشته Rajya سبها انتخابات است.

اما آقای Gehlot در توییتر اشاره کرده بود که متوجه شد اشتباه به عنوان یک شبیه متوجه فرستاده شد به وزیر و همچنین کنگره تا به حال تسلیم شکایت کیفری در مورد اقدام به شکار غیر قانونی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>