راجستان بحران سیاسی | ‘بگویید چقدر پول به ما پرداخت می شود زمانی که ما پیوست Cong. از BSP’ وزیر پیشین می پرسد سانتی متر Gehlot

سابق راجستان وزیر رامش مینا در چهار شنبه آمار در وزیر Ashok Gehlot این اتهامات در مورد اسب-تجارت و از او پرسید چقدر پول پرداخت شده به BSP MLAs که تغییر به کنگره قبلی خود تصدی.

در روز قبل از آن آقای Gehlot صحبت دشوار سازند و معاون سابق وزیر Sachin خلبان که به طور مستقیم درگیر در ادعایی اسب-تجارت با مخالف بی جی پی برای پایین آوردن دولت او.

همچنین بخوانید: راجستان سیاسی بحران | 12 MLAs بین Sachin خلبان و BJP?

رامش مینا بود که در میان کسانی که Bahujan Samaj حزب (BSP) قانون گذاران که سوئیچ به کنگره گفت: “وزیر باید صادقانه بگویید که چقدر پول به ما پرداخت می شود زمانی که ما پیوست کنگره و سمت چپ BSP در آخرین کنگره برو’vernment.”

“او باید نشان دهد این اگر او مدعی است که معاملات به ارزش کرور روپیه اتفاق می افتد. ما را فریب و وعده داده است که ما کار انجام خواهد شد اما این اتفاق رخ نداد. اما ما کار صادقانه پس از پیوستن به کنگره و نقش ما در مخالفت با او گفت:” در یک ویدئو منتشر شده توسط آقای خلبان سخنگو.

او در ادامه ادعا شده که آقای Gehlot پرداخت نمی توجه به خواسته های خود و حفظ دیکتاتوری نگرش است.

همچنین بخوانید: راجستان بحران سیاسی | Vasundhara Raje سکوت, حلقه, با صدای بلند

یکی دیگر از کنگره شورشی Murari لعل مینا در یک فیلم ویدئویی گفت: “امروز راه ما را متهم به فساد آن شوکه ما. ما بسیار غم انگیز است. من می خواهم به درخواست او (Gehlot) چقدر پول ما را گرفته بود که ما به کنگره از BSP در طول دوره تصدی خود را از دولت قبلی است. کسانی که صادقانه در آن زمان چگونه تبدیل شدن آنها به فاسد امروز؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>