راجستان Royals باز به کوتاه IPL میان هند بازیکنان تنها: حق رای دادن مدیر عامل

حتی کوتاه IPL با هند فقط بازیکنان خواهد بود خوب به اندازه کافی در این “زمان فوق العاده ای” راجستان Royals مدیر عامل Ranjit Barthakur گفت: آشکار است که یک تماس نهایی در glitzy رویداد سرنوشت بعید است گرفته شود قبل از 15 آوریل است.

بالای اجرایی هیزم خود را حق رای دادن را آرزو می کنم حتی به تعداد موارد مثبت و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در ادامه به افزایش در سراسر جهان است.

BCCI است که هنوز به یک تصمیم در 13th edition از سودآور لیگ باقی می ماند که به تعویق افتاد حداقل تا 15 آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و حاصل سفر و محدودیت های خارجی در ورود به هند است. آن را در اصل قرار است برای شروع در مارس 29.

“ما باز به کوتاه مسابقات تنها با هند بازیکنان در پایان روز آن است که هند در لیگ برتر” Barthakur گفت PTI.

همچنین بخوانید: این می تواند یک کوتاه IPL می گوید Ganguly

با یک مستند در سراسر کشور در محل برای مبارزه با گسترش این بیماری در این رویداد بعید به نظر می رسد به جلو بروید مگر اینکه BCCI ارقام جایگزین پنجره بعدها در سال افت چند تعهدات دو جانبه.

RR اجرایی گفت: هر چند آنها اعتماد به نفس است که هیئت مدیره را به یک تصمیم در ذهن نگه داشتن منافع از franchises.

“این فوق العاده ای بار و BCCI را به بهترین آن می تواند زمانی که همه چیز بهبود,” او گفت:.

“پیش از این ما نمی تواند فکر می کنم از یک سرخپوستان-تنها IPL اما در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی با کیفیت را انتخاب کنید. بهتر است به یک سرخپوستان-تنها IPL نه در همه.

“هنگامی که ما می توانید آن را? که BCCI تصمیم می گیرد. و من فکر می کنم که تماس گرفته شود تنها پس از 15 مارس” آقای Barthakur اضافه شده است.

رمان coronavirus تا کنون بیش از آلوده 850,000 مردم در سراسر جهان در حالی که ادعا زندگی بیش از 42000. بیش از 1600 موارد مثبت که تا کنون گزارش شده است و در سراسر هند علاوه بر بیش از 40 مرگ و میر.

صحبت کردن به سرویس جهانی بی بی سی هفته گذشته RR را صاحب اکثریت Manoj Badale اعتراف کرد که IPL “محدودتر به اهمیتی از نظر چیزهایی که ما باید واقعا فکر کردن در مورد در حال حاضر”.

اقتصادی و تحولات ناشی از این بیماری همه گیر باعث شده است تا بازیکنان انگلستان و استرالیا به اعتراف است که آنها نیروبخش برای کاهش پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید