Rajat موکرجی مدیر ‘جاده’ و ‘Pyaar لحن Kya Kiya’ مرده

فیلمساز Rajat موکرجی بهترین و شناخته شده برای کارگردانی Manoj Bajpayee-starrer “جاده” و رمانتیک, هیجان انگیز “Pyaar لحن Kya Kiya” درگذشت به علت بیماری های کلیوی در ساعات اولیه روز یکشنبه ، او در اواخر 50s.

تولید کننده Anish Ranjan دوست نزدیک Mukherjee گفت: مدیر در گذشته خود را جیپور جایی که او رفته بود به همراه خانواده اش برای هولی اما گیر کردم وقتی coronavirus ناشی از سراسر کشور مستند اعلام شد.

Ranjan گفت: مدیر در حال توسعه مسائل تنفس بیش از یک ماه پیش و رفته بود برای به دست آوردن یک COVID-19 آزمون انجام می شود زمانی که پزشکان متوجه شدم که او “سدیم پتاسیم سطح” شد و عدم تعادل.

“او تا به حال کلیه و مسائل مربوط به قلب نیز هست. حدود 12-15 روز پیش یک کلیه برداشته شد. او در دياليز و به عقب آمده بود به خانه اش. روز شنبه, او رفت برای دیالیز و بازگشت حدود 8 p. m.

“همسر او بود که مراقبت از او را متوجه چیزی با من بود. زمانی که آمبولانس رسید و او را به بیمارستان, او مرده اعلام شد,” Ranjan گفت PTI.

دیگر دوستان مدیر از جمله Bajpayee, فیلم سازان Anubhav Sinha, Hansal مهتا و بازیگر Urmila Matondkar پرداخت احترامات خود را به اواخر مدیر.

Bajpayee به یاد می آورد فیلمبرداری 2002, هیجان انگیز “جاده” با Mukherjee و گفت: عبور خود را تکان دهنده بود.

“من همیشه به یاد داشته باشید به ساقه روز از ‘جاده’ و چگونه ما آن را ایجاد کرده در حالی که داشتن بسیار سرگرم کننده همه به خاطر شما! را از دست ندهید شما را از صمیم قلب دوست من Rajat… هنوز هم نمی تواند باور کند که ما هرگز ملاقات و یا بحث در مورد کار ما هرگز دوباره. شاد باشید و هر کجا که شما هستند” Bajpayee در توییتر نوشت.

Matondkar که مشغول به کار با Mukherjee در “Pyaar لحن Kya Kiya” در سال 2001 گفت که او غمگین به شنیدن در مورد مرگ خود را.

“با استعداد و زنده سیم شخصیت ساخته شده است که این گوهر نادر از یک فیلم است. عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده. استراحت در صلح و آرامش دوست عزیز,” او نوشت: در میکروبلاگینگ سایت.

مهتا گفت: Mukherjee شد یکی از قدیمی ترین دوستان خود را از تلاش روز.

“Rajat موکرجی مدیر ‘Pyaar لحن Kya Kiya’ و ‘جاده’ به یک دوست از ما زود مبارزات در بمبئی. بسیاری از وعده های غذایی بسیاری, بطری, پیر راهب مصرف می شود. بسیاری از مصرف در جهان دیگر. را از دست ندهید شما دوست عزیز” به “علیگر” مدیر نوشت.

سینها گفت که در Mukherjee مرگ او از دست داده بود ،

“یکی دیگر از دوستان رفته بیش از حد به زودی. مدیر Rajat Mukherjee. او در برخورد با چند شرایط بهداشتی چند ماه گذشته در جیپور. به خوبی همسر,” او اضافه شده است. Mukherjee جان سالم به در با همسر و مادر و برادر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>