راجش Touchriver اعلام کرد ساخت چند زبانه فیلم بر روی ‘سیانور’ Mohan

در حال حاضر یک سینما بر اساس معلم-تبدیل-قاتل زنجیره ای از زنان 20 ‘سیانور’ Mohan است در اینده نزدیک.

پس از سیانید موهان شد و محکوم به زندگی در آخرین مورد در چهارشنبه آخر فیلم ساز راجش Touchriver ساخته شده یک اطلاعیه در ساخت این فیلم در روز جمعه. آقای Touchriver گفت که او را در فیلم “سیانور’, چند زبانه, جرم, هیجان انگیز.

مورد 25 سال گذشته از 20 نفر در آن موهان بود به اتهام قتل زنان از Dakshina کانادا و کسرگد مناطق توسط آنها را مصرف سیانور. محلی جلسات دادگاه او را محکوم به مرگ در پنج مورد در حالی که او محکوم به زندگی در 10 مورد.

“اسکریپت آماده بود شش ماه پیش. من می خواستم محاکمه تمام موارد به بیش از. از این رو من اعلام کرد این پروژه در جمعه” آقای Touchriver گفت هندو بیش از تلفن. این فیلم ساخته خواهد شد در Malayalam, Hindi و تلوگو, او گفت:.

آقای Touchriver گفت: فیلم جدید خود خواهد شد بر اساس زندگی واقعی حوادث است. “تحقیقات افسر (افسر پلیس) خواهد بود که منجر بازیگر این فیلم است که نشان می دهد چگونه افسر پلیس هم پاشید جرم و جنایت. موهان خواهد بود یک شخصیت در فیلم” او گفت:, و اضافه کرد که او ارائه آمار از بررسی در یک سینمایی راه از جمله داستان.

این فیلم تولید خواهد شد تحت پرچم میانه سینما Private Limited. بازیگران از Telugu Malayalam Tamil, Hindi و کانادا خواهد شد. از آن خواهد شد به ضرب گلوله در بنگلور Mangaluru, Kodagu, گوا, حیدرآباد و کسرگد.

“ما برنامه ریزی برای شروع به تیراندازی پس از سه ماه با گرفتن اجازه از کارناتاکا و دیگر دولت های ایالتی,” او گفت:.

آقای Touchriver نوشته شده داستان و فیلمنامه در حالی که سادات Sainuddin است فیلمبردار. موسیقی خواهد شد توسط جورج یوسف در حالی که شاشی کومار خواهد شد در حال ویرایش. Gokul دس هنر کارگردان فیلم, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید