Rajinikanth است که همه با تکبر راه رفتن در حرکت جدید پوستر برای ‘Into The Wild with Bear Grylls’

ویژه پوستر حرکت برای Rajinikanth را اولین تلویزیون در کانال دیسکاوری با Into The Wild with Bear Grylls منتشر شده است که نشان می دهد با سوپراستار نما با مجری تلویزیون و بقا مهارت های متخصص.

با اواز یا موسیقی دو نفری ایستاده در کنار یک جیپ, پوستر مجموعه تن برای بسیار در انتظار قسمت است که دیدن Rajinikanth در تلویزیون نشان می دهد 43 سال پس از اولین بازی خود را.

 

ستاره گفته بود قبل از این که نمایش “یک پلت فرم کامل برای پیام صرفه جویی درمصرف آب برای هر خانه در سراسر کشور است.” این ویژه برنامه از مرد در مقابل وحشی می رود که این مضمون در اطراف حفاظت از آب و Rajinikanth اضافه شده که هر هند نیاز به جلو می آیند و کمک می کنند که “این جنگ به رهبری در تمام سطوح از جمله دولت و جامعه و همچنین فرد مقابل است.”

با توجه به منابع بسیاری از توالی به ضرب گلوله کشته شد در Moolehole, Maddur و G. S. Betta محدوده و اجازه داده شد به فیلم بین 6 صبح و 6 بعد از ظهر تنها. در سال گذشته مشابه قسمت خاص در کشف ستاره دار PM مودی و به ضرب گلوله کشته شد در پارک ملی جیم کوربت در Uttarakhand مضمون در حفاظت از حیات وحش.

Grylls نیز نقل عنوان کرد و گفت که تیم او بود “بسیار هیجان زده به کار از نزدیک با” سوپراستار. “خیلی بیشتر از یک سینمایی ستاره Rajinikanth پدیده ای است که گرفتار مخاطبان در سراسر جهان با خود را بر روی صفحه نمایش و خاموش کردن صفحه نمایش کار می کنند” گفت: Grylls و اضافه میکند: “او همیشه نشان داده از جمله انرژی و استعداد در همه به او می کند و او نیاز است که شجاعت و عزم و دوباره در سفر ما به زیبا حیات وحش هند است.”

Grylls مشترک پوستر به tweeting “آماده شدن برای @Rajinikanth فیلمهای تلویزیون اولین با به طبیعت با Bear Grylls پوستر حرکت! من با بسیاری از ستاره ها در سراسر جهان است اما این یکی برای من خاص بود. عشق هند است. #ThalaivaOnDiscovery.”

او اضافه کرد: برچسب زدن Darbar ستاره در پست “@rajinikanth همواره با تکبر راه رفتن! اما در همه چیز متفاوت است… آن را بسیار سرگرم کننده به صرف زمان با افسانه و دریافت به دانستن و دیدن او را در راه کاملا جدید… #ThalaivaOnDiscovery @DiscoveryIN.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>