‘Rajinikanth مطلق سپاهی’: کشف به همراه راه اندازی در هند با عنوان ‘Into The Wild with Bear Grylls’

پیوستن به OTT پلت فرم مسابقه در کشور است که در حال حاضر سرگرمی های غول پیکر کشف با راه اندازی آن جریان برنامه کشف Plus که قفل خواهد شد شاخ با دیگر شراب خواری-تماشای رسانه های که در حال حاضر وجود دارد در هند امروز. تفاوت ؟ همه چیز unscripted.

“ما می آیند از یک پس زمینه از ارائه 25 سال واقعی سرگرمی و مطالب ما است که بسیار با ارزش با ما وفادار مخاطبان است. در گذشته ما نیز با تمرکز بر بومی سازی و در حال حاضر برنامه های ما در حال حاضر در چندین زبان های منطقه ای به عنوان به خوبی. در حالی که شبکه های تلویزیونی همچنان تقاضا, چرا وارد OTT فضا در حال حاضر ؟ ما متوجه است که بیش از 40-عجیب و غریب در وب سایت های جریان وجود داشته است اما همه آنها ارائه شده تنها اسکریپت سرگرمی. در اکثر برخی تا به حال چند نشان می دهد که تهیه کردن به unscripted بخش وجود دارد اما در پلت فرم اختصاص داده شده” توضیح می دهد که Megha تاتا مدیر عامل – آسیای جنوبی کشف شده است.

The Discovery Plus app has been formulated to allow easy discoverability of content

کشف Plus برنامه فرموله شده است که اجازه می دهد تا آسان کشف محتوا

نرم افزار راه اندازی در اوایل این هفته با ارائه مقدماتی از INR 299 در هر سال شده است و سرپرستی به طور خاص برای هند است. شامل ارائه برنامه های خیمه از کشف کتابخانه عظیم از محتوا مانند Bear Grylls (Running Wild with Bear Grylls, Man vs Wild), Josh Gates (Expedition Unknown); بچه دوستانه را نشان می دهد مثل از طریق کرم چاله با مورگان فریمن Crikey! این Irwins کودکان و نوجوانان, پخت قهرمانی; رنگ آبی تراشه مستند و ویژه مانند مسابقه انقراض اولین بار در انسان هند ظهور: بصری تاریخچهو تمام وقت مورد علاقه های شما مانند بدن هک می گویند بله به لباس هلی کوپتر آمریکایی Deadliest Catch و بیشتر.

“ما مطالب پر هر سال و هدف این است که برای آن برای رسیدن به درجه 1 و درجه 2 شهرستانها نیز هست که در آن مصرف OTT سیستم عامل در حال افزایش بیش از حد” می افزاید: Megha.

Megha Tata

Megha تاتا

کشف Plus برنامه است فورا به چشم نواز و آسان برای استفاده و دسترسی به ویژگی های نشان می دهد سطح طراحی و بینش است که به آن ساخت. می گوید: ایساک جان سر کسب و کار دیجیتال (جنوب آسیا) کشف “برنامه فرموله شده است که اجازه می دهد تا کشف محتوا همانطور که هیچ کس تا آن زمان برای رفتن در اب راه رفتن را از طریق ساعت را نشان می دهد. ما دارای ویژگی های مانند ‘#MindBlown’ که سرپرستی یک مقصد شامل یادگیری متمرکز مجموعه از بچه های دوستدار علم و حیات وحش محتوا و ‘شورت’ است که از ویژگی های صدها نفر از فرم کوتاه فیلم ها که برآورده خواهد شد نوظهور هندی کاربر تلفن همراه به دنبال اطلاعات و سرگرمی بر روی بروید.”

Google Pay همکاری با کشف Plus

ارائه شده در حال گسترش در سراسر 40-plus ژانرها از جمله علم, ماجراجویی, غذایی و شیوه زندگی در 8 زبان از جمله زبان هندی, زبان انگلیسی, Tamil, Telugu Malayalam, کانادا بنگالی و مراتی. محتوای خواهد شد سرپرستی از مارک های چنین به عنوان Discovery Channel, Animal Planet, BBC, TLC, Discovery Science, Discovery Turbo, ID, مواد غذایی, شبکه, HGTV, آشپزی, کانال, Travel Channel, DIY, شبکه, Trendhunter و معاون.

Issac John

ایساک جان

ایساک نیز می گوید: “ما در حدود دو ماه از تحقیقات کاربر دیگر دو و نیم ماه برای طراحی معماری و سپس یکی دیگر از هشت ماه جامد برنامه نویسی ما قبل از نهایی شدن نرم افزار است. ما همچنین نمی خواهید قیمت نقطه به یک مانع برای هندی کاربر و آمد تا با یک شکل است که واقعا مقرون به صرفه و در میان ارزان ترین زمانی که ما آن را نسبت به سیستم عامل های دیگر.”

این خط برای کشف پلاس’ محتوای حق بیمه در تمام کلید شامل ژانرهای بسیار پیش بینی خود را به وحشی با Rajnikanth ، Coronavirus: قاتل خاموش بوستر وحشی کارناتاکا و پروژه باند , در میان دیگران.

در واقع Rajinikanth را اولین تلویزیون نشان می دهد راه اندازی خواهد شد برای اولین بار در, کشف پلاس در 6:00 am در 23 مارس بسیار قبل از تلویزیون مراسم افتتاحیه که از ساعت 8:00 pm. کشف Plus نیز فیلم منحصر به فرد از جمله پشت صحنه برای سوپراستار طرفداران.

 

“پس از بی سابقه ای در پاسخ به PM نارندرا قسمت با Bear Grylls ما به دنبال دیگر نام های بزرگ به شرکت در این ماجراجویی. ما تا به حال بسیاری از بازیگرانی که علاقه مند بودند و با نزدیک شدن ما در واقعیت است. اما پس از آن ما رسیده به Kavithalaya برای این فرصت را به همکاری با Rajinikanth برای یک قسمت با Bear Grylls, و هنگامی که آنها توافق کردند که آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است” لبخند Megha.

“Rajinikanth توافق به این پیشنهاد بلافاصله او را به عنوان هیجان زده به عنوان ما را به خود اولین تلویزیون پس از 43 سال در این صنعت است. چه مطلق سپاهی او بود! این قسمت خواهد صحبت در مورد تعهد خود را به هنر و صنعت خود را از سرگرم کننده مردم, و آن را واقعا خواهد شد از ویژگی های او هرگز قبل دیده می شود نماد” آنها ثبت نام کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر