Rajinikanth, Kamal Haasan پرداخت ادای احترام به K Balachander در 90 تولد سالگرد

افسانه ای فیلمساز و Dadasaheb Phalke awardee K Balachander شناخته شده برای در آوردن یک بوی هوای تازه با نزدیک-به-زندگی داستان های متولد امروز 90 سال پیش. شروع کردن به عنوان یک نمایشنامه نویس KB او به عنوان است که اغلب به نوشت فیلمهای پخش که برخی از آنها تبدیل به فیلم های. سهم خود را به تامیل تئاتر به عنوان بسیاری موافق بی نظیر بود.

ساخت کارگردان خود را début با Neerkumizhi (1965) یک ملودرام centring در اطراف بیمارستان و بیماران KB بود در پشت برخی از سینمای تامیل بهترین شخصیت ها و فیلم ها در یک شغل است که میرسد از چهار دهه. او ابزاری در شکل دادن به مشاغل superstars Kamal Haasan, Rajinikanth و شايد و معرفی یک میزبان از بازیگران از جمله Sujatha فوق ناصر Prakash Raj و Vivekh به ذکر چند.

در 90, تولد, سالگرد, بازیگران Rajinikanth, Kamal Haasan, Vivekh و Parthiban reminisced در مورد خاطرات خود را با یاد فیلمساز. در این ویدئو منتشر شده توسط Kavithalayaa یوتیوب کانال Rajinikanth گفت که او مدیون KB برای معرفی او به سینما و rechristening نام خود را. “او [KB] معرفی شده است من می خواهم که هنوز تبدیل به یک بازیگر بازی شخصیت کوچک نقش در کانادا سینما. من شده اند با برکت نام و شهرت. اما همه که به دلیل KB آقا. در چهار فیلم من با او کار می کرد Balachander مرا کامل بازیگر گفت: “نه فقط من KB آقا تنها مسئول معرفی یک میزبان از بازیگران (sic).”

در تماس تلفنی با “مهم از سینمای هند”, Kamal Haasan که نقش اول در Arangetramگفت: “آقای K Balachander. صرف نام با شهرت که من شنیده ام به عنوان یک نوجوان. چه کسی می توانست تصور می کردند او را از بسیاری از نقش ها در زندگی یک بازیگر مثل من. نیکوکار مربی همکار پدر و در حال حاضر زمانی که من فکر می کنم او کودکانه انرژی من احساس غرور و افتخار از یک پدر. من درود می فرستم به این مهم از سینمای هند.”

 

اتفاقا KB آخرین فیلم بود Kamal Haasan-starrer Uttama Villainکه در آن او با بازی در نقش بازیگر مربی. او سرانجام در دسامبر 23, 2014 در سن 84.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>