بازیگر و سیاستمدار Rajinikanth است و قرار است در یک پیام ویدئویی که او در آن خواستار شهروندان در سراسر کشور به دعوت نارندرا نخست وزیر را توصیه به مشارکت کامل در Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه, مارس 22.

در یک پیام تصویری که او پست شده در رسانه های اجتماعی Rajinikanth می گوید: “در حال حاضر در هند است که در مرحله دوم مبارزه با کروناویروس و ما نمی توانیم اجازه دهید آن را به سطح بعدی بروید. اگر ما می تواند به جلوگیری از گسترش COVD-19 در فضاهای عمومی برای 12 تا 14 ساعت است که به خودی خود به اندازه کافی برای متوقف کردن آن را از پیشرفت به مرحله سوم.”

 

“این است که چرا ما PM نارندرا توصیه کرده است هر کس به ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله در تمام طول روز در مارس 22. در واقع در ایتالیا دولت خواسته شهروندان به دنبال همان تمرین, اما آنها آن را به طور جدی. از این رو جان هزاران نفر را از دست داده بودند و ما می توانید ببینید که چگونه آنها رنج می برند به دلیل بیماری همه گیر. اجازه دهید همان اتفاق نمی افتد در هند,” او اضافه شده است.

Rajinikanth همچنین از مردم خواست یدکی یک لحظه به یاد داشته باشید فداکارانه پزشکان, پرستاران, پزشکی و کارگران که خطر زندگی خود را در خط مبارزه با کروناویروس. “اجازه دهید آنها ستایش, دعا برای آنها و خانواده های آنها و حمایت از آنها را از صمیم قلب با همکاری با دولت را درخواست می کند.”

این بازیگر Annatthe شده است را در خود نگه دارد پس از خاموش شدن از همه فیلم و تلویزیون تولید در هند در حالی که خود را اولین تلویزیون بر Into The Wild with Bear Grylls خواهد شد در روز دوشنبه در کشف هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی