Rajkummar Rao به تیتر هندی بازسازی ‘آمار’

بازیگر, Rajkummar Rao ستاره خواهد شد در Hindi بازسازی تلوگو اکشن, هیجان انگیز رسید. نرم و صاف کردن فیلم مشخص شده اولین نویسنده و کارگردان Laura Kolanu و ستاره دار Vishwak سن و روحانی Sharma. در این فیلم ضربه می ایستد برای قتل مداخله تیم و آثار این سفر از یک پلیس که در دنباله از یک گم شده است. تولید شده توسط بازیگر نانی و سبک Prashanti Tipirneni, آمار باز به گرم پاسخ در تئاتر در فوریه سال 2020 است.

Laura که او نیز راس نسخه هندی می گوید: “اولین مورد از آمار می گوید داستان از یک افسر پلیس که به طور مداوم در جنگ با گذشته خود را به عنوان به خوبی به عنوان در حال حاضر خود را. پس از آن یک مشکل شخصیت من می خواستم یک بازیگر است که می تواند به ارمغان بیاورد که در تاریکی به نقش و هنوز هم مخاطب را ریشه برای او با بالغ عملکرد. من احساس Rajkummar می تواند بیرون کشیدن این نوع پاسخ. من دنبال کار خود را پس از Shaitaan و او فوق العاده است و بازیگر است.”

می گوید: Rajkummar “من فورا در ارتباط با آمار; آن را یک داستان درگیر کننده مربوطه در محیط امروز. من همیشه در lookout برای بازی در شخصیت من نیست, قبل از کاوش و این فیلم را به من می دهد که فرصت است.”

این تلوگو آمار باز بود پایان دادن به ترک اتاق را برای یک حق رای دادن. Laura تأکید می کند که او در نظر دارد برای گرفتن حق رای دادن به جلو هر دو در تلوگو و هندی.

تولید کننده Dil راجو که بازسازی Nani-starrer نیوجرسی در Hindi با شاهد کاپور با مدیر Gowtam Tinnanuri خواهد بود پشتوانه آمار بازسازی همراه با Kuldeep Rathore. این فیلم را در طبقه 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>