Ram Gopal Varma, پروژه قتل اراضی دچار مشکل

فیلم ساز Ram Gopal Varma و تولید کننده Natti کارونا بودند رزرو برای ترویج دشمنی میان گروهها و تحت مقررات مختلف از SC/ST (پیشگیری از جنایات) اصلاحیه قانون در ارتباط با آینده خود فیلم قتلدر میریلگودا شهر من ایستگاه پلیس در Telangana در روز شنبه.

موارد واصل شد پس از P. Balaswamy پدر Dalit جوانان Perumalla Pranay کومار قربانی اینتر-طبقه ازدواج قتل در ماه سپتامبر 2018 و شکایت به SC/ST ویژه دادگاه.

“این فیلم را به شدت تحت تاثیر جریان محاکمه پسر من پرونده قتل” آقای Balaswamy را مشاهده کنید.

آقای Varma در ژوئن 21 ارسال شده تصاویری از Pranay و Amruthavarshini و T. Maruthi رائو در کنار او در صفحه توییتر و اعلام کرد راه اندازی پیشنهادی پوستر فیلم.

همان روز او منتشر شد پوستر و نوشت: “این است برای رفتن به یک قلب غم انگیز داستان بر اساس Amrutha و Maruthi رائو حماسه از خطرات ناشی از یک پدر با محبت یک دختر بیش از حد..راه اندازی پوستر غمگین پدر فیلم در روز پدر مبارک”

با توجه به شاکی وکیل D. Narasimha “این فیلم را ایجاد تعصب در میان مردم در حالی که دادگاه در حال پیشرفت است.”

“اعتراض نیز که این فیلم نشان می دهد که هیچ طبقه مسئله است. فیلم سازان را ندارد هیچ گونه رضایت از خانواده و محتوای نامناسب ناشی از کل قسمت re-victimising Pranay خانواده که به مقدار نقض تحت SC/ST عمل” او گفت:.

آقای Narasimha اضافه شده است که خانواده می خواستم این فیلم را می شود متوقف شده است.

Tirunagaru Maruthi رائو نخست در قتل متهم توطئه Pranay مرده پیدا شد در Arvya Vaishya Bhavan در حیدرآباد در 8 مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>