‘Ramayan’ مجموعه ثبت جهانی می شود بیشترین بازدید فیلم ها, سرگرمی برنامه در سطح جهانی

پخش دوباره پس از 33 سال Ramayan به تنظیم یک رکورد جهانی با تبدیل شدن به بالاترین بازدید سرگرمی برنامه در سطح جهان است. دوباره برنامه تلویزیونی از تلویزیون نشان می دهد آغاز Doordarshan ملی در ماه مارس به زودی پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند شامل گسترش رمان coronavirus.

DD ملی گفت: در آوریل 16, 7.7 کرور مردم در سراسر جهان به تماشای نشان می دهد.

“برنامه تکراری پخش کردن رامایانا در Doordarshan شکسته بینندگان رکورد در سراسر جهان نشان می دهد می شود تماشا ترین سرگرمی در جهان با 7.7 کرور بینندگان در 16 آوریل” DD ملی ارسال شده در توییتر رسمی اداره کند.

همچنین به عنوان خوانده شده | Ramayan محبوبیت ثابت می کند معاصر آن ارتباط می گوید: ‘Ram’ آرون Govil

با تشکر از همه بینندگان ما! #RAMAYAN – رکورد جهانی! بیشترین بازدید سرگرمی برنامه در سطح جهانی یکی دیگر از صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

نوشته تولید شده و کارگردانی شده توسط Ramanand Sagar Ramayan برای اولین بار پخش در Doordarshan در سال 1987 به دست آورد و یک وضعیت فرقه در طول سال.

نشان می دهد برجسته آرون Govil به عنوان راما Dipika Chikhlia Topiwala به عنوان سیتا و سونیل Lahri به عنوان Lakshman. همچنین ستاره دار veteran بازیگران Lalita Pawar به عنوان Manthara, Arvind Trivedi به عنوان Ravana و دارا سینگ به عنوان هانومان.

همچنین به عنوان خوانده شده | Ramayan آورده DD به مرکز صحنه: Prasar Bharati مدیر عامل

Ramayan نتیجه تکرار در مارس 18 و به دنبال آن توسط retelecast از اوتار Ramayan.

آخرین قسمت از اوتار Ramayan خواهد شد در روز شنبه.

نشان می دهد جایگزین خواهد شد توسط ساغر یکی دیگر از سری محبوب شری کریشنا که شروع پخش از یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>