رامش کومار بود نه انتخاب TDP govt.: Naidu

TDP ملی رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر N. Chandrababu Naidu روز یکشنبه در زمان اعتراض به وزیر Y. S. Jagan موهان ردی نظرات دولت در انتخابات کمیسر N. رامش کومار.

پرداختن رسانه ها در دفتر حزب در گنٹور روز یکشنبه آقای Naidu رد وزیر این اتهام که آقای رامش کومار خود را انتخاب کنید.

TDP دولت توصیه کرده بود به نام C. R. Biswa به پست SEC. سپس فرماندار E. S. L. Narasimhan به حال توصیه می شود به نام آقای رامش کومار به پست. از این رو او منصوب شد.

“برای منافع سیاسی خود از وزیر این است که نسبت دادن وقت ملاقات به من گفت:” آقای Naidu گفت.

“آقای Jagan موهان ردی صحبت کرده است در یک شیوه ای غیر مسئولانه و به نمایش گذاشته خود را جهل قبل از رسانه ها. چگونه می تواند وزیر ارعاب انتخابات کمیسیون ؟ که به او قدرت مطلق? کمیسیون مستقل انتخابات یک نهاد مستقل است. انتخابات کد قابل استفاده برای تمام احزاب سیاسی” آقای Naidu گفت.

بیش از یک لاخ مردم قرارداد coronavirus در سطح جهان و بیش از 5000 نفر کشته شدند, او گفت:.

“به جز شرکت های دارویی, همه چیز شده است تعطیل در چین و ایتالیا است. در حالی که این تهدید ادراک آقای Jagan موهان ردی به نظر می رسد هیچ نگرانی برای امنیت مردم به” آقای Naidu گفت.

“رئیس جمهوری حق ندارد به بازی با زندگی مردم است. آیا انتخابات مهم تر از مردم زندگی می کند ؟ بیمارستان ها را نمی شود به اندازه کافی اگر coronavirus گسترش در کشور است,” او گفت:.

“آقای Jagan موهان ردی احساس می کند که او خواهد بود وزیر برای همیشه لطفا برای. مردم او را نشان خواهد داد جای خود را اگر او متوسل به چنین سیاست” آقای Naidu اضافه شده است.

با اشاره به خشونت در رفتار از کشور گفت: پلیس foisted موارد در برابر رهبران اپوزیسیون. پلیس نا مناسب برای انجام انتخابات وظیفه است. نیروهای شبه نظامی باید مستقر در حالی که برگزاری این انتخابات او مشاهده شده است.

در واکنش به آقای Jagan موهان ردی نظرات که سرمایه گذاری کمیسیون خواهد آزادی نیست اگر بودجه این کشور بودند برگزار شد مارس 31, آقای Naidu گفت: “ما از نوشتن یک نامه به دولت مرکزی درخواست آن را به گام به انتشار بودجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر