Rani Mukerji در ‘Hey Ram’: برای ‘Aparna’, Kamalji به من آموخت به عمل بدون آرایش

Rani Mukerji نشان داده چه بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan به او گفت که او بیشتر اعتماد به نفس در مورد ارتفاع و درخشان او-مجموعه مهارت به عنوان یک بازیگر.

Rani و کمال را تحسین فیلم Hey Ram را تکمیل کرده است 20 سال از انتشار آن در صنعت فیلم هندی. به مردانی بازیگر می رود پایین خط حافظه و به اشتراک گذاشته شده جالب درس زندگی که او آموخته از فیلم به کارگردانی جنوبی سوپراستار Kamal Haasan.

Hey Ram شده است یکی از عمده ترین منحنی یادگیری. گرفتن یک فرصت برای کار با Kamal Haasan برای من که در آن نقطه در زندگی حرفه ای من بود چیزی بسیار ویژه از آنجا که من همیشه تحسین از عملکرد خود و کار خود اقدام و در اینجا من به کارگردانی او است. بنابراین من فکر می کنم این یکی از آن فرصت هایی که من نمی خواهم به اجازه رفتن و من به یاد داشته باشید برای رفتن به Chennai, برای, شلیک,” او گفت:.

Rani می گوید: او دوست داشت هر ثانیه از تنها بودن در این مجموعه از هی رم.

“آنچه من دوست بود و نظم و انضباط از کل ساقه. وجود دارد بل که حلقه را برای شروع وجود دارد یک زمان داده شده برای آرایش وجود دارد یک زمان داده شده برای مو است که امروز بسیار عادی در راه, بازیگر, شلیک,” او گفت:.

Rani افزود: “امروز وجود دارد یک شوت تماس وجود دارد یک تماس وجود دارد را تا زمان مو وجود دارد وجود دارد, صحنه و لباس, اما در هی رم که در واقع من تو را دیدم یک خانه تولید زیر هر جنبه ای از این و آن شگفت انگیز بود. اولین شات استفاده می شود گرفته شده است در ساعت 6 صبح در صبح و بسته کردن استفاده می شود در این زمان است که زنگ استفاده می شود به حلقه. آنها استفاده می شود به رفتن نیست حتی یک دقیقه بیشتر از آن زمان و حتی اگر وجود دارد را از چپ به ضرب گلوله مانند حتی اگر ما تا به حال تمرین برای ضربه و زنگ زد زنگ برای بسته تا ما را مجبور به انتخاب کنید تا است که صحنه روز بعد که برای من کاملا یک تجربه جدید به دلیل این اخلاق کار و کار و انضباط در مجموعه ای.”

کمال نیز به Rani درس های ارزشمند در ساختمان اعتماد به نفس.

“من به یاد داشته باشید در آن زمان چون من کاملا کوتاه, من به یاد داشته باشید پوشیدن این پلت فرم دمپایی و Kamalji نگاه من دمپایی و گفت: وای وای چه هستند!’ من گفت: من خیلی راحت راه رفتن در پلت فرم دمپایی اما چون من قد کوتاه است. او گفت: “آیا شما دیوانه?, فقط پوشیدن آپارتمان. شما اندازه گیری می شود چگونه قد بلند شما هستند اما دستاوردهای خود را اندازه گیری خواهد شد که شما هستند!’ من فکر می کنم که هم با من می ماند” او گفت:.

“از آن زمان به بعد, من با اعتماد به نفس در مورد ارتفاع من. به یک بازیگر شما لزوما نیاز به بلند. اینکه یک بازیگر در مورد, انجام, است در مورد بازیگری و این بزرگترین درس من آموخته از Kamalji.”

41 ساله بازیگر دیده می شد در هیچ را تشکیل می دهند برای این فیلم بود که یک آموزش برای او.

“گرفتن به کارگردانی Kamalji من فکر می کنم من آموخته زیادی را از او. آن را بسیار ویژه. من به یاد داشته باشید اولین روز راه رفتن بر روی مجموعه — Kamalji به من نگاه کرد و گفت: خوب حالا شما می توانید بروید و صورت خود را بشویید و دوباره. من مانند آنچه که او گفت: او مانند ” بله بله فقط برو و صورت خود را بشویید و دوباره و من به یاد داشته باشید که به عنوان یک هنرمند شما همیشه نا امنی رو به دوربین بدون آرایش.”

“من به یاد داشته باشید که کمی نا امنی در مورد این واقعیت است که او به درخواست من برای شستن صورت من و من رفت و برگشت فقط از بین بردن برخی از آن و من پشت در رفت مجموعه, و او به من نگاه کرد و گفت: نه من به تو نیاز به شستن صورت خود را دوباره. من گفتم: اما من باید شسته او گفت: نه شما باید شسته نشود!”

او گفت: “برای رفتن به عقب و شستشو آن را به عنوان اگر شما در حال خروج از مجموعه پس از بسته های من گفت ok و من رفت و برگشت و در واقع حذف همه آرایش و من به مجموعه ای کاملا محروم از آن همه است. که در آن زمان انجام یک فیلم بدون آرایش بی سابقه بود. کمال او آمد و او را bindi به من و گفت: هنرمند آرایش فقط با قرار دادن کمی kajal در چشم من و سپس به او گفت: بله ‘در حال حاضر من Aparna آماده است.'”

Rani گفت که اولین بار بود که او “درک بازیگر یا بازیگرانی که خیلی لازم نیست make-up”.

“شما می توانید در واقع یک فیلم بدون آرایش. این همه بستگی به روشنایی لنز فیلمبردار استفاده می کند و من فکر می کنم من در بر داشت بسیاری از اعتماد به نفس با راه Kamalji از طریق رفت و با شلیک” او به یاد می آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>