Ranji جایزه نهایی | T20 تأثیر چرخش بولینگ می گوید: دیلیپ دوشی

با بهره گیری از یک خسته کننده Ranji جایزه نهایی خود را ‘خانه’ تیم Saurashtra و بنگال در Saurashtra انجمن کریکت ورزشگاه اینجا دیلیپ دوشی اشاره کرد چپ و بازو عنکبوتی که تار میتند از وقت خود را در, سهام افکار خود را در حال تغییر و سایه های بازی از جمله تجارت او با شور و شوق.

تصدیق کرد که چرخش بولینگ شده است عمیقا تحت تاثیر کریکت T20 دوشی احساس جوان bowlers بازی باید کوتاه ترین نسخه از این بازی.

چسبیده به نقاط قوت

“اگر یک جوان چرخش کاسه در آینده به جلو می بیند هر توپ که ضربه او سقوط خواهد کرد به دفاعی بودن. او را از کاسه سریعتر و به طور کامل از دست دادن خود اقدام” Doshi گفت هندو.

ریسندگی نیاز به چوب به قدرت خود را, او گفت:. “اگر شما شده اند به عنوان یک عنکبوتی که تار میتند و سپس شما باید مطمئن شوید که شما در حال چرخش توپ,” او می گوید.

با استناد به نمونه ای از استرالیا خارج از عنکبوتی که تار میتند ناتان لیون یکی از بهترین پزشکان از تجارت در حال حاضر دوشی می گوید: “اگر شما که پرشور در مورد حفظ خود را هنر شما را پیدا خواهد کرد یک راه برای سرعت بخشیدن به.”

در مورد سناریو فعلی او می گوید: “ریسندگی به سختی چرخش توپ. من نمی توانم تماس کسی عنکبوتی که تار میتند مگر اینکه او چرخش توپ. در غیر این صورت او سقوط به رده آهسته کاسه. احتمالا وجود دارد بیش از حد از مربیگری.

“مثل سریع پرتاب کنندگان که به دنیا می آیند (با کیفیت بالا) چرخش پرتاب متولد می شوند بیش از حد. این یک هدیه طبیعی است و شور و شوق است که طول می کشد آنها را به نقطه بالا. روش چرخش بولینگ عملا غیر موجود امروز است.

“تعداد بسیار کمی از ریسندگی را دنبال کنید از طریق… به ارائه یک چرخش توپ شما به دنبال از طریق, است که در واقع باعث می شود توپ شیب در پرواز و گم شده امروز.

“به این دلیل که اکثر ریسندگی امروز باز هستند-chested. هنگامی که شما در حال باز کردن این پیگیری از طریق غیرممکن است,” او گفت:.

راهنمایی

در Doshi را مشاهده جوان ریسندگی نیست هدایت هست.

“آنها حتی نمی دانند که تقصیر آنها است. مشکل این است که تعداد بسیار کمی از مردم در سراسر قادر به تشخیص آن است. در غیر این صورت هند است که خانه و مهد کودک برای چرخش پرتاب کنند.

“من را دیده اند و نه با کیفیت بالا چرخش کاسه در یک مدت زمان طولانی ؟ من نمی دانم چرا! آن را ساده به مجموع آن را همه در یک جمله” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید