کاپیتان Jaydev Unadkat روز جمعه در تولید شیر دل طلسم هنگامی که آن اهمیت ترین در برابر بنگال پیشرو Saurashtra به خود را قبل از ازدواج Ranji جایزه پیروزی یک سال پس از سکندری در آخرین پرش از روی مانع.

همچنین بخوانید: Ranji جایزه نهایی | جمعی انعطاف پذیری می دهد بنگال به خر خر کردن در سرب

این پیروزی به دست آمد و بر اساس اول-نوبت سرب در راجکوت.

بنگال در حال دست بالا رفتن به پنج روز پس از Anustup Majumdar (63) و Arnab Nandi (40 نیست) به اشتراک گذاشته یک شکست نخورده 91-اجرای غرفه در آخر جلسه در روز پنج شنبه.

اما Unadkat که تا به حال تک به آسانی گرفته Saurashtra به نهایی با هفت ویکت مسافت برابر گجرات در روز پایانی خود را در نیمه نهایی, گل رز به مناسبت دوباره به اسکریپت یک پیروزی تاریخی.

چپ و بازو هاي تا به حال در فرم Majumdar کم وزنی و Akash عمیق اجرا در یک فضای سه توپ به نوبه خود این بازی بر روی سر خود را. Unadkat به پایان رسید به عنوان فصل پیشرو چوگان-یادداشت برداری با 67 موهای رنگ شده در متناوب متوسط 13.23 یکی از همه زمان ضبط.

یک ساعت و 10 دقیقه از بازی در قاطع صبح جلسه به همراه داشت 27 اجرا می شود و چهار ویکت با بنگال همه برای 381 دادن Saurashtra 44-اجرای نوبت اول منجر شود. در شروع روز, بنگال, نیاز 72 اجرا می شود برای اولین بار-نوبت سرب با چهار ویکت در دست است.

همچنین بخوانید: Ranji جایزه نهایی: Saurashtra چهارمین بار خوش شانس!

در دوم نوبت همه Saurashtra تا به حال انجام بود به بت زمان قبل از هر دو کاپیتان تصمیم به بازی و لرزش دست. آنها در نهایت هم که در زمان چای پس از Saurashtra sauntered 105 به صورت چهار در 34 اور.

با پیروزی Saurashtra به پایان رسید خود را Ranji جایزه عنوان خشکسالی در حالی که مبارزه بنگال را به صبر طولانی برای خود تاج پس از سال 1989-90 فصل است.

“این احساس بزرگ جهان متفاوت است در دسترس نباشد. فصل گذشته ما بسیار نزدیک به برنده این عنوان اما ما نمی تواند. آن را بزرگ احساس. بهترین چیز در مورد این تیم این است که همه بازیکنان با هم برای یک مدت زمان بسیار طولانی” گفت: Saurashtra بی باک Cheteshwar Pujara.

همچنین بخوانید: Ranji تروفی نیمه نهایی روز پنجم: Unadkat هدایت Saurashtra به نهایی

با وجود از دست دادن آن یک فصل به یاد ماندنی برای بنگال که به عنوان برخورد پس از 13 سال در بازگشت از ستارگان اجرای برنامه از سرعت سه نفر از Akash, عمیق, Mukesh کومار ایشان Porel و جانباز رودخانه Manoj Tiwary و Majumdar.

برای Saurashtra ستاره اجرا شد Sheldon جکسون Arpit Vasavada و البته کاپیتان خود را.

Unadkat که باز بولینگ در کنار Chetan Sakariya در روز پنج بود نی نی دفاعی با زمینه قرار دادن در اوایل با توجه به این تیم اذعان آسان اجرا می شود به بنگال در یکی مانده به آخر.

تعهد بود در Saurashtra کاپیتان به ارائه دوباره پس از عملکرد خود در برابر گجرات رو تیم خود را به آن چهارم نهایی در هشت فصل. او دگرگون 32 اور قبل از آن مسابقه و برنده شدن بیش از بدون گرفتن یک حلقه وجود خود را.

اما چنین است که اعتقاد خود را که او پشت خود را به انجام این کار در سخت ترین شرایط. در واقع او رشد در آن.

Majumdar و Nandi که از سر بعد در 58 و 28 پس از هجوم Saurashtra روز پنج شنبه انتظار می رود برای دریافت 72 اجرا می شود برای همه مهم نوبت اول اما Unadkat تغییر آن را همه در یک ،

چپ و بازو هاي, است که شناخته شده تر برای خود IPL ثروت از قلب شجاع اجرای برنامه خود را برای دولت و تیم به پایان رسید 98-اجرای غرفه بین Majumdar و Nandi توسط دام انداختن سابق در مقابل کنده به عنوان او به ارمغان آورد و توپ پشت در به شدت.

او می توانست تا به حال داعش می سازد ؟ ساها از دو بار در روز چهار با یک شبیه توپ اما آیا لازم نیست موفق باشید.

دو توپ پس از ارسال یک نژند Majumdar Unadkat شد هشدار به اندازه کافی در این زمینه را Akash عمیق پرداخت برای نادیده گرفتن اصول اولیه.

پس از بازی و از دست Akash عمیق داشت ایستاده حاشیه ای خارج از چین. این wicketkeeper بود سریع به رعایت آن و رفت و برای ضربه مستقیم اما از دست رفته تنها برای کاسه به جمع آوری توپ و برهم زدن چوب به Saurashtra دوم خود را جدا در سه توپ.

این بازی در پشت درهای بسته با توجه به کروناویروس تهدید اما این تعطیلات به سر و صدا از Saurashtra بازیکنان می تواند شنیده شود از بزرگراه درب بعدی.

پنج اور بعد عنکبوتی که تار میتند Dharmendrasinh Jadeja بود Mukesh کومار گرفتار در کوتاه پا پس از گرفتن موفق DRS تماس آوردن Saurashtra فقط یک حلقه به دور از ایجاد تاریخچه.

با بنگال 55 اجرا می شود پشت Nandi بهترین سعی خود را و رفت و برای سکته مغزی خود را, اما در پایان, تیم خود را کاهش agonisingly کوتاه است.

جاست Unadkat در زمان گذشته جدا از بنگال نوبت ابتلا به شماره 11 ایشان Porel عمودی در مقابل کنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی