Ranji تروفی نیمه نهایی | از اینکه یک غیر نهاد Mukesh کومار افزایش می یابد به عنوان قهرمان بنگال

از یک غیر نهاد در بنگال کریکت تا شش سال پیش به ظهور یک قهرمان این فصل بوده است rigourous هنوز پاداش سفر برای low-profile هاي Mukesh کومار پسر یک مهاجر راننده تاکسی از بیهار.

پاکستان بزرگ وقار یونس را پیدا کنید, هر گونه ارزش در او هنگامی که او به نظر می رسد برای آزمایش های انجام شده توسط انجمن کریکت بنگال (کابین) دست خود را بلند پروازانه ‘چشم انداز 2020″ پروژه در سال 2014.

همچنین بخوانید: Ranji تروفی نیمه نهایی | Porel اعتبارات آن را به سخت متری قرار داده و در

قطع به 2020, Mukesh انجام شد بر روی شانه ها توسط همکار هاي Akash عمیق در روز دوشنبه پس از او به بنگال رسیدن به Ranji جایزه نهایی پس از 13 سال.

این نوع از خلاصه دو داستان در این فصل است. آنها ادعا 30 درها هر یک از این فصل در بنگال ،

Mukesh بود در او خشمگین, بهترین ها در نیمه نهایی در برابر کارناتاکا گرفتن حرفه ای-بهترین 6 برای 61 به رهبری خود طرف برای خرد کردن 174-اجرای نفع خود.

در حالی که او را رد کرد و با وقار و بنگال بولینگ مربی Ranadeb بوز به شدت مورد حمایت او است.

Mukesh استفاده می شود به بازی تنیس توپ کریکت که در آن زمان.

“من او را دیده ام رشد از هیچ جا. Mukesh کومار است که داستان خود را دارد. Waqar را رد کرده بود او را از چشم انداز 2020 تیم ملی. من درخواست وقار او را انتخاب کنید چرا که من او را دوست داشت. او حتی نمی باید یک جفت کفش و من تا به حال به ترتیب خوشه” بوز گفت PTI.

Mukesh نیست هر بازی کریکت در سطح رقابتی بود و سوء تغذیه مشکل اما متقاعد شده توسط بوز ارزیابی کابین حمایت او به طور کامل.

“من به نام Sourav می گویند که این پسر نیست که پول برای انجام MRI. او یک قرارداد بازیکن از تاکسی اما این انجمن رفت و از راه و مراقبت از او را گرفت. من به او گفتم ‘او یک آینده’ Ganguly موافقت او تا به حال یک مشکل سوء تغذیه پس از کابین صرف پول است. ما او را نگه داشته در کابین مسکن و او را آموزش داده است.”

اما بعد از کار بزرگ بود برای متقاعد کردن Ganguly به دست Mukesh یک Ranji اولین بازی در مقابل یک Ganesh raina vijay-کاپیتان هاریانا در Lahli در سال 2015.

“دادا گفت: او حتی در بخش اول و تیم شما می خواهید به بازی او Ranji. آن را بسیار بسیار دشوار است تماس, برابر, Haryana.

“کار من این بود که در خطر است و سپس در پایان روز اول چوگان او کردم این بود که از raina vijay در Lahli. آن ذخیره شده خود را حرفه ای و کار من است. پس از آن او شده است briillant.”

Mukesh اخراج یک مجموعه KL Rahul (26) ارزان در نوبت اول در حالی که یکی دیگر از هند رودخانه Manish Pandey کاهش یافت و به او متوالی در بازی.

در یک روز ایشان Porel خود را از دست داده ریتم Mukesh که به طور معمول برگزاری کار برای کشتن رفت در کشنده طلسم 9-4-28-5 مسیر خود را حرفه ای-بهترین شش-حمل و نقل چوگان به عنوان ستاره نکردم کارناتاکا فرو مانند یک بسته از کارت در داخل دو ساعت در روز سه شنبه.

“او باید بلافاصله بازی هند A. او را بهتر از هر کسی که بازی هند A. تناسب اندام خود را باور نکردنی است.”

“او یک عکس آزاد. او ممکن است مانند نگاه او را با قرار دادن تلاش اما از حلقه او بسیار خوب است. جایی که او خاص است. یک توپ در می رود و یکی دیگر از. که بزرگترین و با کیفیت از یک پرتاب کننده سریع اگر شما می توانید حرکت کردن حلقه. ضربه ممکن است انتظار آن خواهد آمد سریع اما توپ فقط سورتمه از طریق” بوز گفت.

Mukesh کومار است که قادر به راست انگشت وسط خود را به دلیل آسیب او رنج می برد پشت بلند گفت: این در واقع ثابت می شود برکت و رحمت در لباس مبدل.

“در فصل 2015-16 من من را شکست و آن را صاف کنید تا. در حال حاضر آن را به من کمک گرفتن جنبش” او گفت:.

اتفاقا خود پدر مرحوم Kashinath سینگ یک راننده تاکسی در کلکته آورده Mukesh به شهر در اوایل 2000s در جستجوی یک حرفه ای است.

“من می خواستم برای پیوستن به ارتش و یا انجام یک کار اما من تصمیم کریکت. در ابتدا پدر من فکر کردم من می خواهم فرار پس از رسیدن به rigors از کریکت. او همیشه می گفت “شما به اندازه کافی خوب نیست در کریکت’ اما من می دانستم که او می خواست به خارج کردن بهترین در من است.”

پدرش فوت کرد و از خونریزی مغز در ماه دسامبر قبل از شروع فصل.

“اما من پشتیبانی کامل از اعضای تیم من وقف این نشان می دهد به پدر من. من می دانم که او را به تماشای من” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>