Ranji تروفی نیمه نهایی | گجرات تولید کنندگان منظم نشان می دهد; محدود Saurashtra

رهبری Arzan Nagwaswalla’ سه ویکت, گجرات تولید کنندگان منظم نشان می دهد و محدود Saurashtra به 217 برای پنج روز افتتاحیه خود Ranji جام, نیمه نهایی در Rajkot در روز شنبه.

برای میزبان تنها شلدون جکسون (69 نه) قادر به تبدیل خود را شروع در SCA ورزشگاه.

همچنین بخوانید: Ranji تروفی نیمه نهایی | محدود DRS مجموعه به اولین

در ابتدا به نظر می رسید گجرات کاپیتان Parthiv پاتل تصمیم به قرار دادن Saurashtra در نتیجه معکوس اما پرتاب شده و پر زرق و برق باز گشت و ثابت میزبان عقب در دو نوبت.

Saurashtra افتتاحیه Harvik دسای (35) و Kishan Parmar (37) به میزبان متین شروع و نفی اوایل چالش به خصوص سوالات مطرح شده توسط رسانه هاي Chitan Gaja (0-42).

Parmar یک زندگی زمانی که او گرفتار کردن بدون توپ و سپس او جان سالم به در چند ضخامت لبه. گجرات از دست رفته فرصت دیگری به عنوان Roosh Kalaria کاهش یافته است Parmar در 36. با وجود reprieves, Parmar نمی تواند تبدیل خود را شروع و تمیز شد با چپ و بازو عنکبوتی که تار میتند Axar پاتل (2-47). افتتاحیه اضافه شده 62 اجرا می شود برای اولین باجه.

Avi Barot (27) سپس پیوست دسای به عنوان Saurashtra در زمان ناهار در 87 برای یک.

اما پست ناهار گجرات صعود دو ویکت در دو اور. اول دسای رفتگان پس از گرفتار شدن توسط Bhargav Merai کردن رسانه هاي Nagwaswalla (3-40) و در آینده بیش از Barot بازی بی پروا و گرفتار شده بود توسط Dhruv راول به عنوان میزبان تضعیف به 102 به صورت سه.

سپس Vishwaraj Jadeja (26) و ارشد نرم افزار جکسون steadied کشتی و برداشته Saurashtra به 160 سه در چای.

اما درست بعد از چای Nagwaswalla برداشت دو ویکت در دو توپ به ترک Saurashtra مغولان در 162 پنج. Jadeja لبه به Parthiv و ارشد نرم افزار Arpit Vasavada گرفتار شده بود توسط Rujul Bhatt. او دو ضربه آورده گجرات را به بازی.

سقوط درها را خسته نکنید جکسون که بود شرکت در انتهای دیگر. او با چکش نه مرزها و دو قوی sixes در خود شکست نخورده دست کشیدن. او همچنین قادر کاستن در Chirag جانی (16 نه) به عنوان بازسازی شده دو نوبت با ناگسستنی 55-اجرای ایستاده است.

مختصر نمرات:

Saurashtra 217/5 (Sheldon جکسون 69 ندارد; کیشان Parmar 37; Arzan Nagwaswalla 3-40) در مقابل گجرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>