Ranji تروفی نیمه نهایی | کارناتاکا با هدف ایجاد بنگال دیدن ستاره

در دسترس بودن جهانی K. L. Rahul برای Ranji جام, نیمه نهایی در برابر بنگال می دهد کارناتاکا یک افزایش بزرگ می گوید: همه طفیلی K. Gowtham.

Rahul می پیوندد امثال Manish Pandey, کارون Nair و Devdutt Padikkal به شکل بسیار خوبی حلاجی خط به بالا را در بنگال در کلکته در روز شنبه. Mayank Agarwal که بخشی از آزمون جانبی در نیوزیلند است تنها قابل توجه غایب در غیر این صورت تمام قدرت واحد.

جالب به عنوان خوانده شده: K. L. Rahul وارد کتاب رکورد در wicketkeeping دستکش

افزایش بزرگ

“Rahul آینده یک افزایش بزرگ است. ما قطعا نگاه به سرمایه گذاری در آن” Gowtham گفت: در M. Chinnaswamy ورزشگاه در اینجا در روز پنج شنبه.

“اگر بنگال شروع به فکر کردن در مورد نام های بزرگ در تیم ملی آنها را تا پایان اعمال فشار بر خود را دارند.

“شکی نیست که داشتن سطح جهانی بازیکنان مانند Rahul به ما می دهد اعتماد به نفس بیشتری, اما در هر روز داده شده, آن را در مورد بیرون رفتن وجود دارد و بیان خود را,” او گفت:.

Gowtham بود همه ستایش ها برای شخصیت که طرف نشان داد در چهارم و در برابر جامو و کشمیر. کارناتاکا bounced بازگشت از یک وضعیت مخاطره آمیز به سرقت اول-نوبت منجر قبل از Gowtham wreaked ویران کردن با یک هفت-برای مسافت در نوبت دوم برای مهر و موم 167-اجرای پیروزی.

“بیش از برنده شدن در شخصیت ما نشان داد در دفاع از 200 فرد اول-نوبت مجموع عالی بود. جامو و کشمیر در حدود 100 برای دو نفر در یک حلاجی-دوستانه, زمین, اما راه ما پیسرز و (سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند) J. Suchith دگرگون نشان داد شخصیت تیم است.

“و راه ما ضربه زد در نوبت دوم (کارناتاکا ساخته شده 316) — اگر ما می تواند همچنان به انجام آن ما را می توانید Ranji جایزه back صفحه اصلی” 31 ساله گفت.

کارناتاکا نگاه خواهد کرد برای غلبه بر نیمه نهایی از سد آن مواجه شده قبل از برگزاري دو دوره از این مسابقات است.

تقریبا وجود دارد…

اتفاقا باغ بهشت بود و محل که در آن واحد دچار باریک پنج اجرا در آخرین چهار شکست احتمالی قهرمان Vidarbha در سال 2017. یک سال بعد در چمن خانه, Karnataka زدم شد در نیمه نهایی توسط Saurashtra.

“ما از دست داده اند و دو نیمه نهایی در دو سال گذشته و من هر دوی این بازی.

“آن صدمه دیده ما بسیار بد است. در همان زمان ما آموخته اند بسیاری از کسانی که شکست. گذشته گذشته” Gowtham گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>