Ranji تروفی نیمه نهایی | Majumdar متوالی قرن زنده بنگال نوبت

Anustup Majumdar زده شکست نخورده قرن یک بار دیگر تبدیل به بنگال را ناجی پس از یک آشنا بالا جهت سقوط به عنوان او به تنهایی او را گرفت به سمت 275 نه در روز افتتاحیه خود Ranji جام, نیمه نهایی در برابر یک ستاره نکردم کارناتاکا در کلکته در روز شنبه.

همچنین بخوانید: Ranji تروفی نیمه نهایی | محدود DRS مجموعه به اولین

تازه از کار خود را-بهترین 157 از یک موقعیت مشابه در یک چهارم نهایی, Majumdar ناودان شکست نخورده 120 (173 توپ; 18×4, 1×6) برای احیای بنگال نوبت بعد از آنها خواسته شد به بت اول.

سمت خانه در حال ساخت یک پیشنهاد برای رسیدن به فینال پس از 13 سال.

اولین روز بازی نیز شاهد اولین اخراج از طریق DRS در کریکت داخلی که کارناتاکا سرعت آن Abhimanyu Mithun کردم جدا از Abhishek رامان (0) در 16 تحویل نوبت.

از DRS استفاده شد و برای اولین بار در هند داخلی مدار در دو جریان Ranji نیمه نهایی اما تنها با گزینه های محدود وجود نداشت, HawkEye, Snickometer یا UltraEdge.

در تقریبا action replay از Odisha بازی که در آن آنها به صحنه خیره کننده برگرد از 46/5 بنگال بودند خیره پایین بشکه در روز شنبه نیز با خود بالا ضربه از جمله کاپیتان Abhimanyu Easwaran (15) و Manoj Tiwary (8) در غرفه پس از بازی reckless عکس.

بیاد بخوانید مخاطره آمیز 62/4 زمانی که تعهد کاهش یافت و بار دیگر در Majumdar پس از Tiwary رفتگان در تلاش برای ضربه عنکبوتی که تار میتند K Gowtham در سراسر خط.

وجود دارد بدتر به دنبال بنگال هنگامی که Ronit بیشتر (2/45) به دو ضربه رد یک مجموعه Monty چاترجی (20) و Shreevats Goswami (0) در چهار توپ به سمت خانه بودند مغولان در 67/6 در ناهار.

اما کهنه Majumdar که بازگشت به بنگال در سال 2016 پس از فقیر فرم با راه آهن هند بود پر از وقار او به عنوان احیا نوبت در گذشته دو جلسه با یک قرن برای ایستادن نهم چوگان با Akash عمیق (44).

همه طفیلی شهباز احمد نیز بخشی از بازی خود را با 72-اجرا با همکاری Majumdar آمد که در زمان سریع (119 توپ).

این rookie left-hander است که وحی در این فصل بود در عناصر با هفت نفیس مرزهای اما تنها به تمیز کردن توسط یک هلو تحویل توسط کارناتاکا سرعت آن Abhimanyu Mithun (3/65).

پس از آن تعداد نه Akash عمیق به پشتیبانی کامل به Majumdar, فوق العاده سه sixes و سه مرزهای مسیر خود را حرفه ای-بهترین 44 در یک روش سرگرم کننده نهایی جلسه برای Bengal.

اواز یا موسیقی دو نفری بودند که در چین برای نزدیک به دو ساعت در 103-اجرای غرفه از 136 توپ خسته کننده کارون Nair-led طرف که رفت و در چهار بازی بولینگ گزینه ها به جای هند, درب بازکن, KL Rahul در محل J Suchith.

به عنوان باغ بهشت جدا کاسته خارج از جلسه دوم و کارناتاکا سه جانبه سرعت حمله رو خسته Majumdar در زمان استفاده کامل بازی عکس های خود را در برابر تنها عنکبوتی که تار میتند Krishnappa Gowhtam که دگرگون 26 اور از جمله 18-بیش از ماراتن طلسم.

Majumdar صرف چهار ساعت و 11 دقیقه طول خود شکست نخورده دست کشیدن از 173 توپ. او بریده تا نهم کلاس اول صد و هفتم در Ranji جایزه با یک تلنگر در میدان پا مرز خاموش Mithun.

کارناتاکا نیز بدون زرق و برق در این زمینه کاهش یافته است و دو جلب — توسط wicketkeeper S Sharath و کاپیتان Nair به عنوان بنگال اسکریپت شگفت انگیز بازیابی.

مختصر نمرات:

Bengal: 275/9 از 82 اور (Anustup Majumdar 120 پنبه حلاجی شده; Akash عمیق 44, شهباز احمد 35; Abhimanyu Mithun 3/65) در مقابل کارناتاکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>