Ranji تروفی نیمه نهایی | Saurashtra در برابر فرمانهای گجرات

شلدون جکسون زده ریگ صد قبل از پرتاب کنندگان درخشید به عنوان Saurashtra دست بالا را در دومین روز از خود Ranji جام, نیمه نهایی در برابر گجرات در Rajkot در روز یکشنبه.

جکسون دست کشیدن از 103 کمک Saurashtra پست 304 و سپس این تیم در خانه پرتاب wreaked ویران کردن در گجرات را حلاجی خط به آنها را کاهش می دهد به 119 برای شش.

از سرگیری در شبانه 217 برای پنج طریق شلدون جکسون و Chirag جانی (29), Saurashtra نفی اوایل چالش های مطرح شده توسط مخالفان پرتاب کنند.

جکسون کردم تاخیر در 82 زمانی که کاپیتان Parthiv پاتل کاهش یافته است گرفتن خاموش pacer Arzan Nagwaswalla. او ساخته شده بسیاری از این توسط غلتک تا 19 کلاس اول صد و سوم در این فصل است.

جکسون و جانی به دنبال خوب قبل از گجرات در پشت صحنه با متوسط هاي Roosh Kalaria ارسال دو ضربه به غرفه.

او برای اولین بار به دام افتاده جانی در مقابل حلقه و پس از آن رو Jackson به لبه به Parthiv به عنوان Saurashtra تضعیف به 266 هفت.

جکسون و جانی اضافه 103 اجرا جدا برای ششمین حلقه.

Prerak Mankad (15) و Dharmendrasinh Jadeja (15) تضمین میزبان را از دست دادن نیست هر بیشتر چوگان تا ناهار. Saurashtra در زمان ناهار در 290 هفت.

بعد از ناهار گجرات پرتاب پیچیده دم به عنوان Saurashtra از دست داد سه ویکت برای هفت اجرا می شود.

هاي Arzan Nagaswalla (5/81) برداشت پنج-برای در حالی که Axar پاتل سه ویکت گرفت و Roosh Kalaria صعود دو.

اما Saurashtra پیسرز کاهش گجرات به یکی از 2 بعد از Unadkat ارسال Priyank Panchal (0) در اول و در دوم بیش از Chetan Sakariya تمیز Samit Gohel (1).

سپس Dhruv Raval (35) و Bhargav Merai (13) سعی در ثابت کشتی اما دومی اخراج شد زمانی که او ارائه نگهدار به جکسون خاموش Prerak Mankad به عنوان بازدید کننده تضعیف به 37 برای سه.

Raval هم قادر به تبدیل خود را شروع به عنوان او Unadkat دوم قربانی با گجرات در مشکل عمیق در 58 برای چهار.

Dharmendrasinh Jadeja پس از آن رخ داد دو برابر کردم و جایزه جدا از Parthiv (27) به گجرات از دست داده بود نیمی سمت 95. آن را به زودی 97 برای شش هنگامی که Jadeja فرستاده Chirag گاندی برای صفر است.

Rujul Bhatt (27 نه) و Axar پاتل (7 نیست) مطمئن ساخته شده است که وجود دارد بیشتر ضرر و زیان قبل از stumps.

مختصر نمرات:

Saurashtra 304 (Sheldon جکسون 103, کیشان Parmar 37; Arzan Nagwaswalla 5-81) در مقابل گجرات 119/6. گجرات دنباله توسط 185 اجرا می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>