پس از آن بود نزدیک و در عین حال تا کنون برای Bengal, ساخته شده است که آن را به Ranji جایزه نهایی پس از 13 سال.

پس از دست دادن آن به Saurashtra در فینال بر اساس نوبت اول سرب در Saurashtra انجمن کریکت ورزشگاه بنگال مربی آرون لعل نگاه مثبت و به نام برای بهبود.

“این باید تقویت عزم ما که ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را در سال آینده. پس ما این راه دور آمده اند ما در حال حاضر می دانیم که ما به عنوان خوب به عنوان هر طرف دیگر در کشور اگر نه بهتر است” گفت: Lal.

تاثیر مثبت لعل در تیم ملی بود و قابل تشخیص به عنوان یکی می تواند شنیدن یک صدای بلند از دور تشویق از بنگال, اتاق پانسمان با وجود شکست خود در فینال در روز جمعه. این غیر معمول بود در بنگال کریکت.

“همه باید متوجه باشید که چقدر خوب ما چه افسانه کریکت ما را بازی کرده اند. آنها را ساخته اند و ما افتخار می کنیم. ما نمی تمرکز بر نتایج.

“ما نیاز به پیروزی در هر یک از دیگر قلب ما انجام داده اند که. در سال آینده ما خواهد برنده جایزه نیز هست.

“آنها علاقه هر یک از دیگر. این یک فضای بزرگ. دوست داشتنی به دیدن آنها چگونه خوشحال هستند. حتی آن مرد که بود کاهش یافته است sulking گفت:” لعل با افتخار در این تیم وجود آمدن اربتاط.

حتی اگر لعل هنوز مطمئن شوید که در مورد ادامه بنگال به عنوان مربی گفت: این تیم باید در مناطق مختلف. “وجود دارد بسیاری از مناطق را بهبود بخشد. ما باید سازگار باشد.”

لعل با اشاره به برخی از مناطق است که این تیم نیاز به تمرکز بر روی. “ما نمی تواند دم در هر بازی نه فقط در فینال. ما باید به کار بر روی آن است.

“بولینگ واحد به یک راه طولانی را بروید. این فوق العاده بالقوه است. ما نیاز به کار بر روی کشتیها و تغییرات. کسی مثل شهباز احمد به کار خود در بازی بولینگ. ایشان Porel نیاز به بهبود خود را پنبه حلاجی شده برای افزایش عمق.

“بازیکنان باید به وعده را به این تیم است که آنها بهتر خواهد شد.

“در حال حاضر شما می دانید آنچه مورد نیاز است در بالاترین سطح و شما نیاز به کار سخت تر” لعل سخت کارفرما گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی