Ranji جایزه | Tamil Nadu بیرون تمام اسلحه فروزان

پس از یک استراحت دو هفته یک تجدید تامیل نادو در Baroda اینجا در Motibaug کریکت زمین از روز سه شنبه در آخرین دور از Ranji جایزه مرحله گروهی.

تنها با 12 امتیاز از شش بازی TN بسیار باریک و احتمال مقدماتی و نیاز به پیروزی در آن بازی های آینده با یک نقطه پاداش (نوبت پیروزی و یا 10-قهرمان).

تا کنون آندرا منجر ترکیب نخبگان گروه A و B جدول با 27 امتیاز از شش بازی به دنبال گجرات Saurashtra و کارناتاکا — هر یک نقطه در پشت دیگر.

این به این معنی TN می تواند در رسیدن به 26 امتیاز — اگر آن را مدیریت 14 از آن دو بازی بعدی.

TN به حال جامع نوبت پیروزی برابر راه آهن در آخرین بازی با ریسندگی ارائه. اما دور از خانه آن را ندارد سرعت بولینگ آتش-قدرت به عنوان یک تهدید جدی است. عدم وجود سمت چپ بازو هاي T. Natarajan است یک ضربه بزرگ به عنوان به خوبی و از آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر راست بازو هاي R. S. Jaganath Sinivas باعث می شود اولین بازی خود را.

“ما به خوبی به یک پیروزی بزرگ در آخرین بازی و فقط می خواهید به آن را ساخت در دو بازی بعدی با ادامه بازی همان مثبت کریکت” گفت: TN مربی D. Vasu.

در ضمن Baroda کمی بهتر قرار داده و با 14 امتیاز از شش بازی به لطف دو آشکار برنده است. این تیم در خانه فرم اگر چه شده است متناقض است. آن را در آغاز فصل را با یک شکست به بمبئی قبل از دو برد اما می رود به این بازی در پشت یک شکست به Saurashtra اینجا.

تیم خواهد شد تقویت شده توسط بازگشت کاپیتان Krunal Pandya پس از هند-تعهدات در نیوزیلند.

حلقه در اینجا در Motibaug انتظار می رود که به نفع seamers حداقل در دو روز اول و اوایل زمستان صبح ها می تواند کمک است. در حالی که هر دو تیم به طور مساوی همسان Baroda آن را احساس می کنید دارای یک لبه با یک کمی بهتر سرعت حمله با امثال Lukman Meriwala و Atit ست که می تواند یک تعداد انگشت شماری در مفید شرایط در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>