Ranji جایزه | ما تا به حال برای دو تیم یک: J&K مربی

خیلی زود به تصدی خود به عنوان جامو و کشمیر مربی Milap Mewada متوجه یک چیز: این بود که ایالات تیم. بنابراین زمانی که Mewada و عرفان Pathan کشید تا یک طرح برای آینده سال گذشته آنها به سرعت تصمیم گرفت که یک چیز اتفاق می افتاد. “ما نیاز به حذف” و ” در جامو و کشمیر و آن را J-K می گوید:” Mewada.

“وجود دارد همیشه دو بخش در این تیم بازیکنان از جامو و بازیکنان از کشمیر. ما قادر به متحد کردن آنها. ما می دانیم که هیچ ورزشکار دوست دارد به از دست دادن. [اما] وجود دارد که دو تیم دو رنگ متفاوت دو باورها متفاوت. ما ساخته شده است آنها بر این باورند در هر یک از دیگر.”

که Mewada سابق Ranji جایزه کریکت و مربی از Baroda و عرفان در حال حاضر J& K مربی قادر به رسیدن به هدف خود است آشکار در نتایج این کمپین. J & K به پایان رسید و در صدر گروه C پیشبرد به مرحله یک چهارم نهایی از Ranji جایزه فقط برای سومین بار در تاریخ خود و اولین بار پس از فصل 2013-14.

در این زمینه Mewada و عرفان عمل با جدیت و حرفه ای J & K بازیکنان بود نه شاید شناخته شده قبلا. کردن آن, آنها سازمان یافته و مستمر تیم-ساختمان جلسات. “ما ساخته شده آن را اجباری برای بازیکنان به خوردن شام در گروه چهار — ما بازیکنان از بخش های مختلف دولت, کسانی که نمی دانند و یکدیگر را به خوبی می گوید:” Mewada.

“آنها تا به حال به یاد بگیرند که برخی از اسرار در مورد یکی دیگر از چیزی لذت آنها انجام داده بود. برای مثال کسی که اعتراف به پاره کردن کسی صور کسی دنبال کرده [یک دختر] و سیلی کسی که تا به حال در هم شکسته کسی پنجره. آنها تا به حال سرگرم کننده آنها احساس با هم بودن و برادری.”

پس از آن به وجود آمد و نقاشی. گروه چهار بازیکن تا به حال به تولید دست کشیده شده تصویر که خلاصه تا تیم بهترین: یکی آمد با یک دسته از سیاهههای مربوط و محدود با هم دیگر به خود جلب کرد یک رودخانه تغذیه توربین به جز رودخانه تا به حال چند جزئی جریان که منشعب تضعیف آن; یک سوم دیدم تیم ملی به عنوان یک ببر پنهان شده در داخل یک بز است. “این همه روشن ساخته است چه بازیکنان فکر شد. هر کس می خواست وحدت می گوید:” Mewada.

در شروع فصل او و عرفان دست هر بازیکن یک پرسشنامه. یکی از این سوالات این بود که چگونه طولانی J & K شده بود بازی در Ranji. بازیکنان ساخته شده حدس های مختلف.

یک بعدی بود که چگونه بسیاری از عناوین طرف برنده شده بود. “هیچ کس نمی کردم که اشتباه” لبخند Mewada. “بنابراین من به آنها گفتم” شما شده است بازی برای 50 سال و شما باید چیزی را به دست آورد. پس همین حالا بازی فقط یک فصل دیگر در این زمان. آن را به یک ماموریت به جای.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>