موارد تجاوز به عنف: گجرات HC دارای ‘دو انگشت تست’ خلاف قانون اساسی ناقض قربانی حق حریم خصوصی

یک بخش نیمکت از گجرات بالا دادگاه حاکی است که “کهنه و منسوخ” عمل “دو انگشت تست” انجام شده برای تعیین بکارت/رضایت از تجاوز قربانی خلاف قانون اساسی است و کارگردانی آن قطع شود بلافاصله.

دادگاه نیز به کارگردانی محاکمه دادگاه ها در دولت است که در موارد مربوط به تجاوز جنسی و ضرب و جرح و اگر آنها می آیند در سراسر هر گونه گواهی پزشکی یا هر مرجع به چنین آزمون دادگاه باید cognisance از همان و باید شروع اقدامات است.

در به شدت دقت کنید حکم نیمکت برگزار شد که از جمله “منسوخ و کهنه” عمل ناقض قربانی حقوق حریم خصوصی فیزیکی و روانی صداقت و کرامت است.

“تلاش ما این است که به یاد دادگاه محاکمه و همچنین پزشکی برادری که “دو انگشت تست’ خلاف قانون اساسی است, آن را به عنوان نقض حق قربانی تجاوز جنسی به حریم خصوصی فیزیکی و روانی صداقت و کرامت است. اگر دادگاه می آید در سراسر هر گونه گواهی پزشکی در آن وجود دارد یک مرجع از جمله آزمون, سپس آن را باید cognisance از همان و انجام مایحتاج در این موضوع است.”

نیمکت از قضات J. B. Pardiwala و Bhargav D. Karia گفت: این آزمون در درگیری مستقیم با این شرط به بخش 146 از شواهد قانون که تصریح شده است که “در دادستانی برای تجاوز و یا تلاش برای ارتکاب تجاوز به عنف آن نخواهد بود و مجاز به قرار دادن سوالات در مقطع بررسی prosecutrix به عنوان به طور کلی غیر اخلاقی بود.”

“با وجود این شرط فوق الذکر به ‘دو انگشت تست” که منجر به تشکیل از نظر پزشکی مورد رضایت و اجازه می دهد تا به گذشته و تاریخچه جنسی از قربانی به علت تعصب به شهادت” نیمکت مشاهده شده است.

آزمون خود یکی از مهمترین و غیرعلمی روش آزمون مورد استفاده در زمینه تجاوز جنسی بود و هیچ ارزش قانونی آن گفت.

“آیا یک بازمانده است معتاد به مقاربت جنسی قبل از حمله به هیچ وجه تحمل اینکه او راضی هنگامی که تجاوز رخ داده است. بخش 155 از شواهد قانون اجازه نمی دهد که یک قربانی تجاوز اعتبار به خطر بیافتد بر روی زمین است که او به طور کلی غیر اخلاقی بود.”

25-در سال مورد

نیمکت تحویل حکم در 25 سال مورد که در آن دادگاه متوجه آن اشتباه در محاسبه سن قربانی در یک مرحله بسیار دیر است. دادگاه ثبت شده بود که قربانی شد, بالاتر از 16 سال سن و از این رو آن را در ادامه برای تعیین رضایت او از طریق ‘دو انگشت تست.

اما پس از این حکم تلفظ محاکمه دادگاه acquitting متهم دادگاه قاضی متوجه شد که قربانی جزئی بود و نه یک فرد بالغ که سن او اشتباه محاسبه شد.

غلط تبرئه

داشتن متوجه اشتباه آن متعهد دادگاه در بر داشت خود را در یک وضعیت روی حیله و تزویر که در آن آن را به حال هیچ قدرت به نقد و بررسی خود را در قیامت که در آن آن را به حال اشتباه تبرئه فرد متهم از جرم.

از این رو یک دادخواست واصل شد در دادگاه عالی به چالش کشیدن محاکمه دادگاه acquitting متهم کرده است.

اقدام به درخواست ثبت شده توسط, دولت, دادگاه عالی نه تنها به اصلاح این اشتباه را مرتکب شده دادگاه 25 سال پس از سفارش تبرئه تصویب شد اما همچنان متهم به جرم تجاوز به عنف و کارگردانی متهم شخصا حاضر باقی می ماند قبل از تقسیم نیمکت در ژانویه 31, زمانی که آن را به احتمال زیاد به حکم او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر