“فرش مجموعه برای من یک نوع درماندگی وسواس. من خانه پر از فرش از روستاهای آسیای مرکزی و قفقاز کوه و در عین حال سفر من در ادامه می گوید:” دنی Mehra, متصدی نادر قبیله ای فرش برای 25 سال گذشته. جمع آوری شد و در این شهر به نمایش گذاشتن مجموعه خود را هفته گذشته در حماقت و یاقوت.

“هر فرش شما در پیدا کردن در اینجا منحصر به فرد خلاق بیان این که تا به حال بافته شده آن است. طراحی شده است و تصور او و نمی توان آن را تکرار. هنر انتزاعی است خود به خودی و ساده لوحانه” توضیح می دهد که دنی.

Rare tribal rugs from Central Asia on display at a Chennai exhibition

او مذاکرات در مورد قوم نگاری متن که در این فرش ساخته شد در حال حاضر تقریبا منقرض شده است. “روح از بین رفته است. برخی از جوامع بیش از وجود دارد درگیر در روند احیای همین دلیل است که من فکر می کنم این خود ارزشمند هستند.”

Rare tribal rugs from Central Asia on display at a Chennai exhibition

او همچنین ایجاد یک هنر نمایش با نصب بقایای فرش باغچه خانهها روی بوم. در طول سال به عنوان فرش قطعات در آمد از سراسر جهان آنها نیاز به برخی از تعمیر و حفاظت کار و قطعات آسیب دیده را قطع کرد. همسر خود را Renuka و دوستان هنرمند Mohua روی تصمیم گرفت به کوه مانده بر روی بوم با رنگ هماهنگ پس زمینه.

Rare tribal rugs from Central Asia on display at a Chennai exhibition

“بسیار به کار رفته بود به ساخت این نادر و عتیقه و فرش و دشوار بود فقط دور انداختن قطعات و من خوشحالم که این قطعه در حال حاضر می تواند به عنوان حفظ آثار باستانی برای یک دوره دیگر” او می گوید.

Rare tribal rugs from Central Asia on display at a Chennai exhibition

“بسیاری از فرش من در بر داشت یک خانه در چنای. گاهی اوقات من فراموش بازدید از این خانه به ببینید که چگونه آنها نگهداری می شود. خریداران ارسال عکس از چگونه آنها را نمایش داده و آن را در خانه های خود را,” او می گوید و اضافه کرد با خندیدن “هنگامی که یک خریدار ساخته شده است تا ذهن خود را برای خرید یکی از مجموعه های من, من آنها را به 20 دلیل که چرا آنها باید خرید.” او می گوید: او این کار را به مطمئن شوید که آنها را در درک چگونه به صرفه جویی در آن. سپس اذعان می کند آن هم به خاطر او در می یابد آن را سخت به بخشی با آن است.

دنی Mehra را می توان در 9880752554.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی