RDO دستور رسیدگی به شلیک پلیس در نزدیکی Pudukottai

درآمد افسر بخشی (RDO) و بخشی بازپرس Pudukottai خواهد انجام یک تحقیق به پلیس باز آتش در هوا در Posampatti روستا در منطقه در روز سه شنبه.

زیر بازرس از پلیس Saravanan از K. Pudupatti ایستگاه پلیس آتش گشودند در هوا با استفاده از خدمات خود را تپانچه به سبزها برخورد که شکست بین دو گروه ایجاد کرد. در تمام 16 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با برخورد ظاهرا باعث پست های رسانه های اجتماعی در برابر یک روستا ساکن هستند.

پرس و جو به شلیک انجام خواهد شد بر اساس دستور جمع آوری P. Uma Maheswari و طبق پلیس سفارشات ایستاده.

منابع رسمی گفته هندو در تاریخ 22 ژوئیه که RDO M. S. Dhandayuthapani خواهد بازدید از این روستا در روز چهارشنبه و انجام سوالات با روستاییان در مورد این حادثه و شرایطی که منجر به آن شد.

SI نیز مورد سوال در این دوره از پروب و یک بیانیه به دست آمده از او. این RDO خواهد ارائه یک گزارش مفصل پس از نتیجه گیری از تحقیق به این منطقه جمع آوری.

در همین حال پلیس با استقرار در ادامه در روستا به عنوان یک اقدام احتیاطی.

Z. آنی Vijaya معاون بازرس کل پلیس Tiruchi محدوده گفته هندو که وضعیت باقی مانده و عادی در Posampatti ایجاد کرد.

K. Pudupatti پلیس ثبت شده یک مورد در برابر متهم تحت IPC بخش از جمله 307 (تلاش برای قتل), 147 (شورش) و 148 (شورش مسلح با سلاح های مرگبار) در شکایت از سی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>