خواندن پارک سلاح سرد | u. k., مقامات می گویند که آنها در حال درمان حادثه به عنوان تروریسم

سلاح سرد و داد و بیداد در جنوب زبان انگلیسی شهر از خواندن که در آن سه نفر کشته و سه نفر دیگر زخمی است که درمان به عنوان تروریسم پلیس گفت که در روز یکشنبه.

25 ساله بود که به اتهام قتل پس از دارویی و نقدی در روز شنبه شب در یک پارک در خواندن است که در حدود 40 مایل (65 متر) در غرب لندن است.

یک منبع امنیتی گفت: رادیو فردا که مرد که همچنان در بازداشت پلیس است و لیبی.

“ضد تروریسم پلیس در حال حاضر می تواند تایید کند که سلاح سرد حادثه ای که در خواندن شب گذشته در حال حاضر اعلام شده است که یک حادثه تروریستی,” دره رودخانه تیمز پلیس در بیانیه ای گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون است که در توصیف این حادثه به عنوان وحشتناک, جلسه روز یکشنبه با مقامات امنیتی ارشد وزرا و پلیس به روز می شود مورد بررسی و سخنگوی آقای جانسون گفت.

در ابتدا پلیس و دولت گفت: این حادثه به نظر نمی رسد به تروریسم و آنها نگه داشتن ذهن باز به عنوان انگیزه. آنها گفت: آنها به دنبال هر بیشتر مظنون در رابطه با حادثه است.

این دارویی و نقدی صورت گرفت در یک شب آفتابی ساعت پس از یک تجمع ضد نژاد پرستی معترضان در پارک Forbury باغ اما به نظر می رسد ربطی به آن است.

“سیاه و سفید زندگی می کند ماده رویداد به پایان رسید برخی از سه ساعت گذشته بود و همه حساب های بسیار خوبی انجام تظاهرات مسالمت آمیز و این است یک متصل حمله با آنچه که” جیسون براک رئیس شورای محلی قدرت گفت: سی.

زمان coronavirus محدودیت معنی مکانهای مانند میخانه بسته هستند بنابراین بسیاری از مردم در بریتانیا جمع آوری در پارک در شب برای دیدار با دوستان.

“حوادث از این طبیعت بسیار نادر هستند هر چند من می دانم که می خواهد کمی آرامش برای کسانی که درگیر و درک نگرانی است که این حادثه را باعث شده در میان جامعه محلی ما” گفت: رئیس پاسبان جان کمپبل از دره رودخانه تیمز ،

یک شاهد عینی گفت که این حمله زمانی آغاز شد که یک مرد به طور ناگهانی نوسان به سمت یک گروه از حدود هشت تا 10 دوستان و شروع به چاقو زدن به آنها. ماهیت این حمله یادآور تعدادی از حوادث اخیر در بریتانیا است که مقامات در نظر گرفته می شود تروریسم است.

در ماه فوریه پلیس کشته مرده یه مرد که قبلا زندانی برای ترویج خشونت اسلامگرا مواد که چاقو دو نفر در یک خیابان شلوغ در جنوب لندن. در ماه نوامبر گذشته یک مرد دیگر که به جرم تروریسم جرائم چاقو دو نفر را به مرگ بر روی پل لندن قبل از او بیش از حد بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>