آماده برای خواستگاری صفحه نمایش بزرگ

او سوپراستار از صفحه نمایش کوچک و اخیرا رای به عنوان مطلوب ترین مرد توسط یک روزانه. این فقط یک پت در پشت Pradeep Machiraju. در واقع, آن است که یک شاخه از تلاش های او طول می کشد به نگاه خوب در تلویزیون است. “من صرف زمان با سبک و انتخاب رنگ و لباس. اکثر جوانان به دنبال تلویزیون روند و برخی از آنها حتی ممکن است بخواهید به نگاه مانند شما پس از من با بسته کامل می گوید:” مجری برنامه تلویزیونی که ساخت بزرگ-اولین صفحه با 30 Rojullo Preminchatam Yela که آزاد است در مدت کوتاهی.

در آنچه که او را تغییر چرخ دنده Pradeep می گوید: “من همیشه می خواستم به همه طفیلی. و من هم این پیشنهاد را زمانی که مدیر Munna گفت: من حدود 30 روز lo Preminchatam Yela.” Pradeep اصرار دارد که او را در انتخاب افراد هستند که به ‘متفاوت’ است.

در 30 روز lo… او در نقش دو شخصیت است. “آن را در مورد برخی از افرادی که در یک وضعیت که در آن آنها را به کار با آن در 30 روز. به عبارت دیگر اگر همان داستانی که اتفاق افتاده در گذشته تکرار می شود در سال 2020?”

تبدیل تلویزیون میزبان یک انتخاب طبیعی برای برونگرا مانند او. “در صنعت سرگرمی و شهرت همراه با حس مسئولیت آن را تبدیل به یک کار جدی. پس از مهندسی, من مطمئن بود که من می خواستم برای انجام کاری در یک زمینه خلاق و نگاه به کار برای یک سال. من با حضور وقایع و یک کار به عنوان یک RJ. پدر و مادر من بسیار حمایت شده است. یک RJ است نه صحبت کردن در مورد هر آنچه که به ذهن شما می آید. وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از تحقیقات انجام می شود و یک پیام را به تصویب در یک روش سرگرم کننده و بدون صدایی موعظه. شما دریافت می کنید به یک دوست برای بسیاری ناشناخته چهره و من آن را برای دو سال.”

تلویزیون روی لئامت دادن

Pradeep نقل مکان کرد به تلویزیون در زمانی که Suma, جانسی, Udaya Bhanu, Ohmkar و Prabhakar محبوب بودند نام. او حل و فصل به خود و خطاب به افراد با توجه به گروه های سنی.

Pradeep Machiraju

خانواده کمدی Gadasari Attha Sogasari kodallu کار می کرد و او را برداشت تا چند جایزه و اعتماد به نفس برای ایجاد یک سبک جدید برای خود است. مردم شروع شد و پس از او و در زمان او همچنین به میزبانی تلویزیون را نشان می دهد. حتی در حال حاضر او سنت به تلویزیون و هرگز اجرا می شود کار می کنند. چگونه او موفق به ایجاد یک نام تجاری خود را ؟ “من فقط می خواستم به راحتی به تماشای نشان می دهد با پدر و مادر من چون در آن زمان برخی از نشان می دهد تبدیل به یک شرم آور سازمان دیده بان برای خانواده ها. هر فرد خود تنظیمات وقتی که می آید به تلویزیون را نشان می دهد و ما نباید قضاوت است. این نشان می دهد خود را زیر فن. صنعت تلویزیون امروز بسیار خوب است; آنها به ویژه در مورد کیفیت” سهام Pradeep که تبدیل به تولید کننده برای بحث نشان می دهد Konchem لمسی پایین Unte Cheptha که شد یک موفقیت بزرگ.

او می گوید از تجربه خود “هر نشان می دهد یک داستان متفاوت است. می شود آن را زنان خانه دار شهروندان ارشد و یا نسل جوان, من نمی خواهم به آنها را نا امید. من تولید Konchem…بود که من مایل به گرفتن خطر; ما یک کراوات با کانال های. من به پایان رسید و چهار فصل از آن و به طور همزمان شروع به کار برای کانال های دیگر. من روز بسته بندی شده اما من از آن لذت ببرید.”

30 Rojullo Preminchatam Yela است که رفتن را از طریق نهایی مخلوط کردن. Pradeep با وجود تجربه خود نگران است و از شگفتی چگونه مردم را دریافت خواهد کرد او را بر روی صفحه نمایش بزرگ است. “مخاطبان صرف پول برای آمدن به تئاتر. من آرزو می کنم من زندگی می کنند تا انتظارات خود را,” او مبالغ بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>