رئال مادرید و والنسیا پیشرفت در Copa del Rey

رئال مادرید پیشرفته به یک چهارم نهایی کوپا دل ری با پیروزی 4-0 دوم-بخش باشگاه ساراگوسا در روز چهارشنبه.

دفاع از قهرمان والنسیا نیاز به یک ضربه پنالتی برای جلوگیری از حذف در برابر سوم-بخش باشگاه فرهنگی لئونسا که حیرت زده Atlştico مادرید در دور 32.

رئال مادرید در زمان سرب در ششمین دقیقه با نزدیک محدوده اعتصاب توسط مدافع Raphael Varane پس از پایین عبور توسط استون که او نیز راه اندازی لوکاس Vŕzquez را 32 دقیقه هدف از داخل این منطقه است. Vinţcius JŴnior اضافه شده سوم در 72 و کریم بنزما چهارم در 79 به مهر و موم پیروزی برای بازدید کنندگان در La Romareda ورزشگاه در شمال شرقی اسپانیا است.

مادرید به دنبال آن اولین کوپا عنوان از سال 2014 رسیده است در یک چهارم نهایی در سه مستقیم فصل. آن را حذف بارسلونا در سال گذشته در نیمه نهایی.

کوپا دل ری تنها عنوان از دست رفته برای زین الدین زیدان به رئال مادرید مربی.

زیدان استراحت برخی بازیکنان جلوتر از روز شنبه در دربی برابر Atlştico مادرید در لیگ اسپانیا از جمله کاسمیرو, گرت بیل و فرانسیسکو “ایسکو” Alarcūn. بنزما آغاز شده روی نیمکت با Vŕzquez, Vinţcius JŴnior و لوکا Jovic بازی در حمله.

پیروزی گسترش مادرید شکست نخورده رگه در تمام مسابقات به 20 منطبق است. آن را نه از دست رفته پس از یک بازی لیگ در مایورکا.

ساراگوسا بازی شده است به خوبی و وارد چهار مسابقه نشسته چهارم در 22-تیم دوم-بخش رده بندی است. آن است که به دنبال بازگشت به ردیف بالا برای اولین بار پس از فصل 2012-13.

کوپا در حال بازی در یک-حذف بازی های این فصل به جز در مرحله نیمه نهایی.

والنسیا از طریق خراش

والنسیا ضرب و شتم فرهنگی لئونسا پیروزی 4-2 در ضربات پنالتی پس از 0-0 قرعه کشی پس از وقت اضافی.

والنسیا دروازه بان Jaume Domenech ذخیره دو مجازات او رو در shooutout و بازیساز دنی پارخو تبدیل قاطع نقطه پنالتی برای ارسال بازدید کننده از طریق.

فرهنگی لئونسا که در تلاش بود برای رسیدن به هشت برای اولین بار تا به حال یکی از بهترین بازی شانس به ثمر رساند زمانی که Juliŕn Luque شات از داخل منطقه آمار میره که در نیمه اول وقت اضافی.

فرهنگی لئونسا حذف Atlştico مادرید 2-1 در دور قبلی.

سایر نتایج

ویارئال به ثمر رساند گل در 83 و 85 دقیقه به شکست دوم-بخش باشگاه گرانادا 2-0 در مادرید در حالی که رئال سوسیداد رییس اوساسونا 3-1.

در روز سه شنبه اتلتیک بیلبائو پیشرفته با ضرب و شتم دوم-بخش باشگاه تنریف 4-2 در ضربات پنالتی.

بارسلونا در تلاش تحت مربی جدید Quique Setişn میزبان Leganşs در روز پنج شنبه. کاتالان باشگاه شد و نفر دوم به والنسیا فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر