رئال مادرید شد زدم کوپا دل ری در روز پنج شنبه به عنوان مارتین Odegaard قرار داده و خلاق masterclass در برابر پدر و مادر خود باشگاه منجر به رئال سوسیداد به یک خطر ناک 4-3 پیروزی.

مادرید اذعان به عنوان بسیاری از اهداف در دقیقه 69 به عنوان آنها در 11 بازی گذشته خود را پاره از هم جدا در سانتیاگو برنابئو الکتریکی لا سمت واقعی که شایسته پیشرفته به نیمه نهایی.

Odegaard در وام از رئال مادرید اما مجاز به چهره خود باشگاه به ثمر رساند بازکن قبل از فوق العاده الکساندر Isak آمار دو به رئال سوسیداد قابل توجه 3-0 منجر شود.

مارسلو و Rodrygo هر دو گل در اواخر نیمه دوم و در حالی که میکل گوسفند مرینوس همچنین اضافه شده یک چهارم برای بازدید Nacho Fernandez هدر تنظیم ضربان دار نهایی سه دقیقه در آن Andoni Gorosabel نیز فرستاده شده.

ده مرد واقعی جامعه برگزار شد به صورت پر شور پیروزی برای پیشرفت به گذشته در حالی که چهار مادرید اجرای بدون موفقیت در اسپانیا داخلی فنجان گسترش به شش سال.

تنها تسلی ممکن است این نمایش از 21 سال Odegaard که شروع به زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره پس از امضای قرارداد با بارسلونا در سن 15.

در وام در جامعه طرح شد برای Odegaard به باقی ماندن یک سال بیشتر در Anoeta اما این پر زرق و نمایش است که به دست آورده او را ایستاده تشویق می کردند از طرفداران خانه وقتی که او رفت را متقاعد مادرید به یاد او زود است.

خود را در 21 بازی بدون شکست خط می آید به پایان بعد از یک نحو نامشخصی بی دقتی عملکرد است که در آن یک چرخش به سمت تاکيد امثال کاسمیرو, Raphael Varane و كورتوآ.

کورتوا’ جایگزینی آلفونس آرئول بود که در گسل برای حداقل یکی از اهداف در حالی که مارسلو بود که به طور معمول غیر قابل پیش بینی در سمت چپ-پشت یک موقعیت قابل اعتماد تر Ferland Mendy ساخته شده خود را در هفته های اخیر.

Eden Hazard آموزش دوباره اما منتظر بازگشت او می رود در حالی که گرت بیل بود دوباره از سمت چپ از تیم ملی به طور کامل.

هنوز زیدان تغییرات باید هیچ چیز دور از رئال سوسیه داد که نشان داد که چرا آنها هل دادن برای یک محل در لالیگا چهار در اوایل این فصل قبل از یک شیب در شکل دیده می شود آنها را لغزش به هشتم.

علائم هشدار دهنده

وجود هشدارهای زودهنگام به عنوان Isak سرعت در پشت اما شوت او مسدود شده بود توسط غواصی Eder Militao و از نتیجه گوشه شلغم برداشت شد و با یک محور عبور تنها به انحراف خود را به پایان برساند.

Isak درگیر شد, در بازکن بیش از حد پس از 22 ساعت به عنوان تلاش خود را ذخیره می شد آرئول که پس از آن موفق به تنظیم مجدد در زمان برای جلوگیری از Odegaard شلیک از طریق پاهای خود را.

آندر Barrenetxea به حال تنها در نیمی از زمان اما نه دقیقه از نیمه دوم او تا به حال راه اندازی یک دوم.

این اولین بار بود از دو گل در دقیقه به عنوان بسیاری از 18 سال را شناور عبور مواجه شد درخشان توسط اکروبات, Isak که پس از آن ساخته شده آن را مدت کوتاهی پس از سه خان درون لوله تفنگ در نزدیکی پست بعد از این توپ تا به حال منحرف به پا خود را.

Marcelo شده بود مدافع مورد ضرب و شتم اما یک پنج دقیقه دیدم برزیل جبران را به عنوان او گرفتار الکس Remiro خاموش نگهبان نیز در نزدیکی پست با یک محور شات از زاویه.

مادرید در حال حرکت باقی ماند اما دو با 10 دقیقه پس از ترک گوسفند مرینوس میرود و برای La Real قبل از Rodrygo نگه داشته به امید باز گشت زنده توسط تکمیل کردن یک Vinicius جلو-عقب است.

حتی در آسیب-زمان پیروزی بود امن نیست. Nacho رهبری در کریم بنزما را با سه نفر از شش دقیقه اختصاص داده شده در سمت چپ قبل از Gorosabel نشان داده شد یک کارت زرد دوم.

سرجیو راموس حتی ممکن است را ساخته اند آن 4-4 اما رهبری مستقیما به دست Remiro.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی