‘Real Madrid یک باشگاه فوق العاده’: Raheem Sterling نظر جرقه انتقال شایعات

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا به نظر می رسد unfazed توسط جناح Raheem Sterling تصمیم به مطرح با رئال مادرید پیراهن در مقابل روزنامه اسپانیایی AS در مصاحبه ای که در آن او در مورد احتمال یک حرکت به پایتخت اسپانیا.

شهر بازی رئال مادرید در آخرین 16 لیگ برتر ایران در هفته آینده و جناح شده است مرتبط با یک حرکت ممکن است به حدس و گمان است که تشدید شهرستان پس از دو سال یوفا بان کی مون از فوتبال اروپا.

پرسید که آیا او می خواهم به بازی برای رئال مادرید در آینده استرلینگ گفت: “من چگونه می توانم پاسخ این یکی ؟ دوربین زندگی می کنند و یا آن را فقط مصرف تصاویر؟”

“هیچ کس نمی داند چه آینده برگزار خواهد شد. من یک بازیکن هستم و همیشه به چالش اما در حال حاضر چالش من این است که در شهر و من واقعا خوشحال هستم. من یک قرارداد با شهر در حال حاضر و من به احترام این. Real Madrid یک باشگاه فوق العاده. هنگامی که شما ببینید که پیراهن سفید شما می دانید دقیقا همان چیزی است که باشگاه مخفف آن را عظیم” او گفت:.

استرلینگ برجسته بر روی جلد این روزنامه با پیراهن رئال و شهرستان پیراهن حلق آویز بیش از هر شانه.

گواردیولا خواسته شده بود در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی آنچه که او احساس خود را در مورد این مصاحبه و به نظر می رسد unperturbed.

“بازیکنان به رایگان صحبت کنید و می گویند آنچه آنها باور دارند و آنچه آنها فکر می کنم” او گفت:. “بنابراین ما در اینجا به آنها بگویید آنچه آنها می گویند. طبیعی است برای ایجاد یک مصاحبه برای رئال مادرید رسانه ها و صحبت در مورد رئال مادرید گفت:” شهر مربی.

گواردیولا گفت: با وجود ممنوعیت شهر بازیکنان باقی می ماند به طور کامل متعهد و متمرکز در بقیه فصل.

شهر ممنوع شد از رقابت های اروپایی برای دو فصل و جریمه 30 میلیون یورو با فوتبال اروپا حاکم بدن یوفا در هفته گذشته پس از رسیدگی به اتهام نقض بازی جوانمردانه مالی قوانین.

شهرستان خواهد شد درخواست تجدید نظر تصمیم گیری به دادگاه داوری ورزشی, اما آن را متوقف کرده است گمانه زنی رسانه ها در مورد بازیکنان به طور بالقوه می روم فارسی قهرمانان اگر این ممنوعیت را تایید کرد.

“من کاملا مطمئن شوید که در مورد تعهد از بازیکنان ما است. آنها نشان داده اند که آن را برای بسیاری از سال های بسیاری از” گواردیولا به خبرنگاران گفت: پیش از شنبه لیگ سفر به شهر لستر.

“هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد اما در حال حاضر این تعهد برای سه ماه گذشته هر بازی من لازم نیست که هر گونه شک و تردید… ما قادر به تغییر آنچه که مردم فکر می کنم. من می دانم که چقدر سخت کار می کنیم. من خیلی افتخار می کنم در مورد چگونه ما سخت کار کرده ام از این همه سال. هیچ کس به ما کمک کرد تا ما آن را روز به روز بازی توسط بازی. این تمام نشده است, آن را بیش از. ما درخواست تجدید نظر به عنوان یک باشگاه و ما ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

شهرستان ها در روز شنبه در برابر لستر سیتی که سوم در جدول رده بندی چهار امتیاز پشت سر شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>