واقعیت نشان می دهد ‘برادر بزرگ’ شرکت کنندگان در آلمان و کانادا در مورد کوروناویروس در برنامه زنده تلویزیونی

شرکت کنندگان از واقعیت نشان می دهد برادر بزرگ مطلع شدند مورد COVID-19 همه گیر در دوربین در طول نشان می دهد.

شرکت کنندگان وارد برادر بزرگ خانه بیش از یک ماه پیش و اولین موارد COVID-19 به سختی در حال گزارش از ووهان در چین زمانی که آنها راه می رفت. آنها تا به حال هیچ ایده که این بیماری تا به حال به دست آورد و همه گیر نسبت طول هفته گذشته است.

در گذشته تعداد بیش از 6000 مورد از coronavirus و 13 مرگ و میر گزارش شده در آلمان, گزارش bbc.com.

برخی از مشاوره ازدواج و شکست را به اشک زمانی که آنها نشان داده شده یک ویدیو ساخته شده است که آنها را آگاه از این وضعیت خارج است. آنها سپس مجاز به پرسیدن سوال نشان می دهد مقیم ، این مشاوره ازدواج و مشاوره نیز به تماشای پیام های تصویری از بستگان خود را. یکی از اونا شروع به گریه و نگران مادر خود را که دارای یک بیماری ریوی.

بستگان شرکت کنندگان سعی در روشن کردن جو است. برخی از آنها با شوخی که برادر بزرگ مسابقه شد احتمالا در امن ترین مکان در آلمان در حال حاضر و پرسید که آیا آنها می تواند برخی از توالت پشت رول. شده است وجود دارد و کمبود این محصول در بسیاری از کشورهای غربی است.

سازندگان تصمیم به اطلاع شرکت کنندگان در مورد این بیماری همه گیر پس از مواجهه با انتقاد شدید از بینندگان برای نگه داشتن 14 مردان و زنان قفل شده در داخل خانه در کلن در تاریکی. چهار مسابقه که پیوست نشان می دهد در ماه مارس 9 گفته شده بود به بحث در مورد کوروناویروس.

استاندارد قوانین بازی دراز که مشاوره ازدواج و مشاوره خواهد بود در مورد اتفاقات در جهان خارج تنها در مورد مرگ یکی از بستگان نزدیک یا دوستان روزنامه آلمانی Suddeutsche Zeitung گزارش شده است.

اما پخش کانال نشسته است. 1 تصمیم گرفت برای به روز رسانی rulebook پس از “مشاوره با خانواده” از شرکت کنندگان.

آلمانی مسابقه شد و نه تنها آنهایی که آگاه نیست در مورد بحران.

شرکت کنندگان از کانادا برادر بزرگ تعجب شده بود در حالی که چرا آنها نمی شنوایی مخاطبان زنده خارج در طول سال های اخیر اخراج. در حالی که یکی از شرکت کنندگان احساس خانه ممکن است رنگی آنها آگاه نیست که مخاطب زنده متوقف شده بود از حضور در این نمایش از مارس 12.

این مشاوره ازدواج و مشاوره پس از به روز شده است “در داخلی و بین المللی وضعیت COVID-19” و اطلاع داد که تمام اعضای خانواده خود انجام می دهند خوب است.

کانادا نشان می دهد resident همچنین دکتر “مشخص است که هیچ houseguests به نمایش گذاشته اند هر گونه نشانه یا علائم مربوط به COVID-19”.

پس از مطلع شدن از مشاوره ازدواج و مشاوره تصمیم به ماندن در نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر