رکورد 16.8 میلیون باید به دنبال ایالات متحده بیکاری کمک های اولیه پس از شیوع کروناویروس

با شگفت انگیز 6.6 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته ایالات متحده رسیده گریم برجسته. بیش از یک در 10 کارگران شغل خود را از دست فقط در سه هفته گذشته با توجه به شیوع کروناویروس.

این ارقام در مجموع تشکیل بزرگترین و سریع ترین رشته از دست دادن شغل در سوابق قدمت آن به سال 1948 است. در مقابل در طول رکود بزرگ آن زمان 44 سال حدود 10 ماه به تعداد مدعیان بیکاری برای رفتن به عنوان بالا به عنوان آنها در حال حاضر در کمتر از یک ماه.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19 همه گیر می تواند یکی دیگر از 25 میلیون بیکار

آسیب به بازار کار است که گسترش در سراسر جهان است. معادل 195 میلیون شغل تمام وقت می تواند از دست رفته در سه ماهه دوم به کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از شیوع ویروسی با توجه به سازمان ملل متحد کار سازمان است. آن را تخمین زده است که نرخ بیکاری جهانی افزایش 25 میلیون در این سال است. و است که حتی تعداد کارگران کاهش می یابد ساعت و پرداخت. مستند اقدامات موثر نزدیک به 2.7 میلیارد کارگران حدود 81 درصد از نیروی کار جهانی این آژانس گفت.

حدود نیم میلیارد نفر می تواند نزول به فقر به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus مگر اینکه غنی کشور عمل می کنند برای کمک به کشورهای در حال توسعه آکسفام پیشرو کمک سازمان هشدار داد پنج شنبه.

در ایالات متحده به بازار کار است که به سرعت کشف به عنوان کسب و کار را تعطیل در سراسر کشور است. تمام گفته ها در مدت سه هفته اخیر 16.8 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری کمک کند. افزایش تعداد مدعیان بیکاری به ضعف دولت بیکاری دفاتر در سراسر کشور است. و هنوز هم بیشتر کاهش کار می رود.

بیش از 20 میلیون نفر از مردم ممکن است از دست دادن شغل در این ماه. نرخ بیکاری می تواند آمار 15 درصد زمانی که آوریل اشتغال گزارش منتشر شد در اوایل ممکن است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus تغییرات چگونه آمریکایی خرید مواد غذایی خود را

“قتل عام در آمریکا بازار کار ادامه دارد گفت:” جوزف Brusuelas اقتصاددان ارشد برای RSM مالیاتی مشاوره شرکت.

ویروسی شیوع اعتقاد بر این است که پاک شده و نزدیک به یک سوم از اقتصاد ایالات متحده خروجی در سه ماهه جاری. چهل و هشت متحده بسته اند غیر ضروری کسب و کار.

یک ملت به طور معمول رایگان-هزینه های خریداران و مسافران عمدتا ماندم, به در آوردن تمام چرخ دنده های اقتصاد نزدیک به توقف. غیر خرده فروشی مواد غذایی کسب و کار فرو 97 درصد در هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به مورگان استنلی. تعداد مسافران خطوط هوایی نمایش توسط اداره امنیت حمل و نقل غوطه ور است 95% از یک سال پیش. ایالات متحده درآمد هتل دارای سقوط 80 درصد است.

برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری هستند یک نماینده برای اخراج زیرا تنها افرادی که از دست داده اند کار از طریق هیچ گسل از خود را واجد شرایط هستند.

موج اخراج ممکن است cresting در برخی از ایالت ها حتی در حالی که هنوز صعودی در دیگران است. هفته گذشته برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک کاهش یافته است در 19 متحده است. در کالیفرنیا آنها کاهش یافته و تقریبا 13 درصد به 9,25,000 هنوز هم تکان دهنده رقم بالا. در پنسیلوانیا آنها کاهش یافته و نزدیک به یک سوم به 2,84,000. که هنوز هم بیش از کل ملت با تجربه فقط چهار هفته پیش.

در مقابل در گرجستان صادر شده است که خاموش کردن دستورات بعد از بسیاری از کشورهای دیگر براده برای مدعیان بیکاری تقریبا سه برابر شده در هفته گذشته به 388,000. در آرکانزاس آنها بیش از دو برابر شده است. در آریزونا آنها شروع به پریدن کرد و نزدیک به 50 درصد است.

در روز پنج شنبه فدرال رزرو تشدید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد با یک سری از برنامه های وام است که می تواند تزریق تا $2.3 تریلیون دلار به اقتصاد است. رئیس جروم پاول گفت که اقتصاد را قدرت قبل از شیوع ویروسی به معنی آن می تواند دوباره بجای اول برگشتن به سرعت در نیمه دوم سال است.

“وجود دارد هر دلیل به این باور است که اقتصادی ارتجاعی می آید خواهد بود قوی” پاول گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | H-1B کارگران به دنبال 180 به جای 60 روز اقامت در آمریکا پس از دوره بیکاری

در بسیاری از کشورهای اروپایی برنامه های دولت در حال نگه داشتن مردم در payman هر چند به طور معمول با ساعت کمتر و پایین تر پرداخت. در فرانسه 5.8 میلیون نفر حدود یک چهارم از بخش خصوصی نیروی کار در حال حاضر بر سر “بیکاری نسبی” طرح. با دولت و کمک به آنها دریافت بخشی از دستمزد خود را در حالی که به طور موقت گذاشته و یا در حالی که مشغول به کار ساعت کوتاه.

مشابه سیستم در محل است در آلمان که در آن آژانس فدرال کار می گوید 6,50,000 شرکت ثبت نام کرده اند برای قرار دادن مردم در کوتاه زمان کار برنامه و بنابراین هنوز در payman. که از 4,70,000 حدود 10 روز قبل.

در هر دو کشور از جمله کارگران نیست شمارش در نرخ بیکاری خواهد شد اما به احتمال زیاد هنوز هم رنج می برند کاهش در درآمد.

چرا که دولت آمریکا موظف به کسب و کار خاموش شدن ناگهانی که به معنای شکست این ویروس هرگز به ارمغان آورد اقتصاد آمریکا به چنین ناگهانی و خشونت آمیز متوقف اقتصاددانان در حال مبارزه برای ارزیابی مدت و شدت آسیب برساند.

“ما فقط پرتاب کردن کتاب های درسی” گفت: بث ان Bovino ارشد ایالات متحده اقتصاددان در S&P رتبه جهانی.

پن وارتون بودجه مدل ایجاد شده در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه کسب و کار, پروژه که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک در یک شخص 30 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم حتی از جمله دولت جدید 2.2 تریلیون دلار امداد و اندازه گیری, بزرگترین فدرال بسته کمک در تاریخ تا کنون. یک انقباض اقتصادی در این مقیاس می تواند بزرگترین فصلنامه غوطه پس از جنگ جهانی دوم است.

یک جنبه کلیدی نجات بسته است $350 میلیارد وام کسب و کار کوچک برنامه ای که در نظر گرفته شده است برای ممانعت از اخراج. شرکت های کوچک می توانند به اندازه کافی برای پوشش حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها به مدت هشت هفته. و وام بخشوده خواهد شد و اگر کسب و کارهای کوچک نگه دارید و یا rehire کارکنان خود. وزارت خزانه داری شروع به رول کردن وام به مخلوط نتایج. بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید به حال مشکل دسترسی به برنامه های کاربردی وام و بسیاری از اقتصاددانان می گویند 350 $میلیارد دلار کافی است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: او به دنبال خواهد داشت اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه از کنگره است.

بسته نجات نیز اضافه شده 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری در بالا از آنچه گیرندگان از خود را دریافت متحده است. این را قادر خواهد ساخت بسیاری از درآمد کارگران به مدیریت هزینه های خود را و حتی افزایش قدرت خرید آنها و حمایت از اقتصاد است. این همچنین باعث می شود بسیاری از افراد واجد شرایط برای بیکاری کمک های اولیه از جمله خود اشتغالی و پیمانکاران و به اصطلاح “فرفره اقتصاد” کارگران مانند Uber و Lyft رانندگان است.

اما بسیاری از این افراد شده اند ابراز سرخوردگی و سردرگمی در مورد این فرایند را برای به دنبال منافع به عنوان یک سیل از برنامه های دارای ضعف بسیاری از ادارات دولتی. مارگارت هیت Carignan گفت: او به نام بیکاری در ایالت مین که در آن او زندگی می کند 291 بار در روز است که مردم با آخرین نام از طریق یک ثانیه شد واجد شرایط تماس بگیرید.

او هرگز متصل به هر کسی.

Carignan, 57 بود گذاشته به طور موقت او امیدوار است از موقعیت خود به عنوان یک گواهی دستیار پزشکی در ارتوپدی عمل در پورتلند مین کار او برگزار شده بود برای 20 سال است. دفتر furloughed او و دیگران از آنجا که آنها قادر به دیدن بسیاری از بیماران. او امیدوار به بازگشت پس از coronavirus موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر