هالیوود مدیران که تا به حال خود را glitzy برای اولین بار لغو شد با توجه به COVID-19 در حال پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ساخت buzz برای فیلم های خود را — از جمله آوردن فرش قرمز به اتاق نشیمن خود را.

فیلم جشنواره مانند SXSW در تگزاس و ترایبکا در نیویورک بوده است اوراق در روزهای اخیر به عنوان همه گیر مرگبار گسترش می یابد. این اتحاد بین بردن عناوین اصلی از تبلیغات تولید شده توسط شب افتتاحیه بررسی و گالاس و صدها نفر از unsold indie بدون توزیع کنندگان.

 

سازندگان این گوشتخواراندمدمی هیجان انگیز-دیدار-داستان عشق مجموعه برای اولین بار در SXSW زمام امور را در دست خود را با تغییر “برتر” به فیلمبردار آدم Minnick را Austin خانه.

“ما باید کامل پذیرایی و ما باید فرش قرمز ما یک عکاس آینده ما اخبار محلی” گفت: مدیر کالیب مایکل جانسون.

فرش قرمز را اجرا خواهد کرد از جلوی ایوان از طریق خانه و بازگشت به تاکو ایستاده است که catered به صورت رایگان توسط محلی حامی.

ایده پدید آمده از یک نوار مکالمه روز جشنواره لغو شد.

“جهان ما برتر بود و در روز شنبه 14 و dammit ما می خواستیم به هنوز ما غربالگری در دوشنبه 14 در آستین.”

همان تاکتیک به کار گرفته شد توسط آمریکا بازیگر David Arquette که مستند مورد بحث هجوم به طرفدار کشتی منتقل شده از یک SXSW برتر به خانه اش در نزدیکی هالیوود در عرض 24 ساعت.

 

آقای Arquette و همسرش, پرواز در مدیر از سواحل شرق — و یک خط تیره به فروشگاه فروشی کاستکو برای نوشیدنی — قبل از مهمانان جمع شده بودند روی تخت و کف اتاق نشیمن از لس آنجلس تایمز گزارش داد.

‘هیچ جایگزینی’

آقای جانسون گفت: بیشتر صمیمی طبیعت این حوادث قرار دادن مهمانان در سهولت مورد خطر سرایت — اما دیگران در حال پرش فیزیکی حوادث در مجموع تبدیل به فن آوری است.

SXSW معتبر فیلم مسابقات پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده با فیلم های موجود برای داوران آنلاین.

اسپنسر Folmar جدید, درام, درباره مواد مخدر, بحران در نظر گرفته شده برای صفحه نمایش در به تعویق افتاد بورلی هیلز جشنواره خواهد رسید جریان سیستم عامل در روز از آن بود که با توجه در تئاتر در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی