ق ممنوعیت ‘The_Donald’ فروم در سرکوب حرکت یا کشش ناگهانی تعلیق مغلوب ساختن پیشی جستن کانال

سایت های رسانه های اجتماعی Reddit گفت: آن را به حال تعطیل r/The_Donald یک فروم استفاده توسط حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه آن را به عنوان اعلام تغییرات به محتوای آن سیاست.

مدیر اجرایی استیو هافمن گفت: در یک پست که جوامع و کاربران که ترویج نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری خواهد بود ممنوع شد. او گفت: Reddit شد ممنوعیت حدود 2000 subreddits اکثریت بودند که غیر فعال است.

“همه جوامع در ق باید رعایت محتوای ما سیاست در ایمان خوب است. ما ممنوع r/The_Donald چرا که آن را انجام داده است و نه با وجود هر فرصت” آقای هافمن گفت.

در اوایل این ماه آقای هافمن گفت: در یک پست Reddit باید نقل مکان کرد هر چه زودتر برای محدود کردن دسترسی به r/The_Donald. ق محدود دسترسی به فروم در سال گذشته با استناد به تهدیدات خشونت علیه پلیس و مقامات دولتی.

لیست جدید ممنوع subreddits همچنین شامل جناح چپ فروم r/ChapoTrapHouse که آقای هافمن گفت: تا به حال به طور مداوم به میزبانی حکومت شکستن محتوا.

در یکی دیگر از مشخصات بالا اقدام Amazon.com Inc زنده-جریان پلت فرم Twitch نیز روز دوشنبه گفت که آن را به حال به طور موقت ممنوع آقای تهمت کانال بیش از آن نفرت انجام سیاست.

“نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی. در راستای سیاست های رئیس جمهور تهمت کانال صادر شده است تعلیق موقت از Twitch برای نظرات در جریان و محتوای متخلف حذف شده است” گفت: یک حرکت یا کشش ناگهانی سخنگوی.

یکی از جریان های شناسایی شده توسط سخنگوی یک برنامه تکراری پخش از یک سال 2016 تهمت تجمع که در آن رئیس جمهور مکزیک شد ارسال متجاوزان به ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله پاسخ به ایسنا درخواست برای نظر.

آقای ترامپ پیوست, حرکت یا کشش ناگهانی است که می گوید آن دارای 15 میلیون کاربر روزانه در ماه اکتبر سال گذشته است. حرکت یا کشش ناگهانی در درجه اول یک سایت که در آن تصویری پارسه می توانید livestream خود را به بازی و چت با دیگر کاربران هر چند آن را نیز دارای کانال های متمرکز در ورزش, موسیقی و سیاست است.

ماه گذشته اعلام جدید شورای مشورتی برای کمک به بهبود ایمنی در این سایت با تمرکز بر مناطق مانند آزار و اذیت و حمایت از گروه های به حاشیه رانده شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>